Rath, Jirát a Pacovský jako tři šašci od cirkusu; Kočí stále močí a Kott si voholil ptáka

Jen krátce o reality show, kterou v Česku nahrazují soudní tahanice a spory, či procesy, které spíše připomínají bolševické tribunály, avšak vedeny jsou více jako fraška či komedie, kdy se ovšem nikdo nesměje, jelikož celá ta sranda daňové poplatníky vychází tak draho, že je to spíše tragedie. V trestním právu máme paragraf pohrdání soudem, ovšem jak si máme vážit vážnosti soudů, když sami soudci znevažují tuto instituci a vůbec většina soudcovských figur soudem pohrdá jen tím, že vůbec žije.

Rath stále čeká na svou další mediální popravu u soudu |Foto: ceskatelevize.cz

Rath stále čeká na svou další mediální popravu u soudu |Foto: ceskatelevize.cz

Soudce Pacovský, prokurátor Jirát a obžalovaný Rath to je tedy trojka. David Rath byl vždy drzý, arogantní a nechutný a nic se na tom nezmění, ale stále jej musíme, ať se nám to líbí či ne, a to všichni, považovat za nevinného, to že jej za nevinného nepovažuje duševní trpaslíček a prokurátor Jirát, to by udivovat nemělo nikoho, tuhle deviaci musí mít každý prokurátor, jinak by se jako odpad studentů práva nedostal vůbec mezi prokurátory – takové poloiteligentní špicly.

O soudcích se dočtete třeba v tomto předchozím sloupku: Soudcem u nás může být snad i tupé hovado, které možná neumí ani číst a psát, proto se není třeba ani těmito kolegy prokurátorů zabývat, oni soudci jsou ze stejného ranku, ale ne tak líní, jelikož „vytrpěli“ jako čekatelé, kdy se váleli zchlastaní na soudech.

Vesměs to jsou potomci komunistických soudců, kteří v 50. letech přišli z fabrik, stájí, chlévů a šachet, kdy jejich prvotním předpokladem byla lidská nenávist a demence . Moc se toho nezměnilo.

Média vyvolávají plánovitě chuť po krvi obžalovaných; Ti jsou ovšem po právu stále nevinní

Jenže smutné na tom všem je, že i po zkušenostech z různými takto prezentovanými procesy – tribunály, kdy se prvně namasírovala veřejnost pomocí médií, aby se lidem vyvolal Pavlovův efekt chuti po krvi obžalovaných, už máme své zkušenosti. To už u soudu zazněly odposlechy, kdy svědkyně močila – Kristina Kočí. V soudní síni všichni poslouchali, jak blondýnka otevírá WC, stahuje gaťky, usedá prdýlkou na prkno a pak už jen chčije jako …

Proto ani deviantní chování soudu v případě Nagygate už nepřekvapí, že se tam pouštějí irelevantní odposlechy, jen aby se zvýšila chuť po krvi obžalované u veřejnosti, kdy vše začalo v přímém přenosu České televize až podezřele mediálně propracovaně naplánované. Z mega případu a pádu vlády se vyklubal sporu o kabelky jedné sprosťačky, co si blba osedlala. Nebo informace, jak si exposlanec Kott, který se uměl válet ožralý ve sněmovně, „voholil ptáka…“ Justice pěkně po bolševicku obžalované ponižuje, jako medvědy v kleci. A Rath jim to umí dát sežrat.

A proto je velmi smutné, když kdejaké tupé hovado vyzývá a to i veřejně Davida Ratha, aby přestal dělat potíže a nechal se veřejně „popravit.“ V římském právu platilo: Komu se na 100% vina neprokáže, ten je nevinný. Díky bolševické justici, která je kojnou matkou dnešní justice stačí k odsouzení, že soudce nabude dojmu. Ovšem v rámci obhajoby je obžalovanému povoleno všech zákonných možností, které mu dovoluje trestní řád.

A můj neoblíbený pan David Rath, kterého nemám rád, nedělá nic jiného, nežli účinnou a legální obhajobu, ale v totalitě je fuk, zda je vinný či nevinný. Celý národ viděl sestříhané video, kde byla krabice s „vínem“. To že tuto krabici nikdo neviděl v rukou obžalovaného, to nevadí. V televizi říkali, že byla jeho. Ti  kritici, jsou vlastně ubožáci s vymytými mozky a s uměle vyvolanou chutí po krvi. Je mi jich líto.