Americký ministr války Carter bubnuje na válečnický buben. Chce strategii proti Rusku

STUTTGART | Americký ministr války a hlavní činitel Pentagonu Spojených států (SS) Ashton Carter dnes řekl, že situace v souvislosti s Ruskem nabrala „smutný obrat“. Informuje servilně propagandisticky Tisková agentura Slovenské republiky, snad až jako tikový orgán amerického ministra války.

Ashton Carter - ministr války SS

Ashton Carter – ministr války SS

Carter na dnešní den svolal do sídla Evropského velení ozbrojených sil SS (EUCOMIS) ve Stuttgartu, tak označují Američani své okupační vojska v Evropě, setkání amerických vojenských velitelů a diplomatů, kteří působí jako okupační evropská správa. Podle inforamcí agentury Reuters se bude jednat o efektivní strategii vůči Rusku na pozadí ukrajinského konfliktu, který právě SS za podpory vyprovokovali, aby mohli destabilizovat západní hranici Ruské federace.„Máme tu něco, co nabralo nedávno smutný obrat, a to je Rusko,“ řekl ministr války SS Carter vojákům, když takto popisoval znovu eskalované boje na Donbase, které ovšem jdou na vrub nacistickému režimu z Kyjeva, který je loutkovou vládou řízenou přímo z bílého domu.

Carter je specialista na útočné války SS

„Rozhodně jsme doufali v něco jiného, ​​ale zdá se, že Vladimir Putin směřuje svou zemi jiným směrem. Nemyslím si, že by to byla dobrá cesta pro Rusko a ruští občané na to v jistém bodě přijdou,“ hřímal dnes šéf Pentagonu, který kdysi byl náměstkem pro zahraniční války SS. Carter je na provokování války odborník vzatý. „Situace v Evropě není tak růžová, jak se to zdálo v minulosti, “ dodal Carter.

Veškeré aktivity Američanů dokládají, že si velení vojsk SS přeje vyprovokování války mezi Spojenými státy a zeměmi Severoatlantické aliance s Ruskou federací, jelikož Rusko je terčem více jak 1,5 trvajících provokací ze strany zločineckého vládního vedení z Washingtonu.