No pasarán! Prostě ty hordy imigračních nájezdníků nesmí projít a jako kobylky Evropu vydrancovat

„Neprojdou!“ Toto heslo pochází z dob španělské občanské války, kde republikáni bránící Madrid s podporou dobrovolníků z celého světa bojovali proti fašistům generála Franka. Je smutné, že po téměř osmdesáti letech je toto heslo aktuálnější, než kdykoliv předtím. 

Invazní imigrant

Invazní imigrant

Opět stojíme na velmi nebezpečné křižovatce dějin… Zatímco si Evropská komise vytváří tabulky s počty ilegálních imigrantů z afrických a převážně muslimských zemí, které hodlá rozdělit mezi státy EU, invazní svazy těchto afrických bojovníků mají jasno.Podle údajů Eurostatu si většina vybrala za cílovou zemi Německo a Švédsko. Také dle údajů italské policie, znesnadňuje značná část z těchto ilegálů svoji identifikaci zničením dokladů nebo i popálením prstů, kvůli nemožnosti zajistit otisky. Proč asi? Jistě ne proto, aby se na starém kontinentu lépe asimilovali.

Kriminalita, znásilňování žen a vyplenění Evropy

Oba výše zmíněné státy se s příchodem těchto Afričanů potýkají se zvýšenou vlnou kriminality a znásilňování. Nesmíme ani zapomínat na plány předáků Islámského státu neustále vyhrožujících posíláním svých bojovníků do Evropy, aby ji pomohli zničit.

Dnes nikdo není schopen odpovědět na otázku, zda právě masivní příliv mladých muslimů v poslední době, není jen začátkem připravovaného krvavého běsnění, jak naznačují zveřejněné plány islamistů? Jak si můžeme být jisti, že právě tito ilegální imigranti z afrických a převážně muslimských zemí zde neplní své úkoly při přípravě teroristických akcí.

Islámský stát by mohl zaútočit i atomovkou

Podle posledních informací, má Islámský stát dostatek materiálu pro výrobu radioaktivní bomby. Je tedy pouze otázkou času, kdy a kde bude použita. To je obrovské nebezpečí, které může mít dalekosáhlé následky, ze kterých se již Evropa nemusí nikdy vzpamatovat. Je tedy načase, aby evropské státy přestaly rezignovaně přihlížet destrukci a devastaci tradičních evropských hodnot a aktivně začaly bránit své hranice před invazními svazy hrdlořezů.

Z historie víme, že republikáni Madrid neubránili a generál Franco přišel s vlastním heslem Hemos pasado! – Prošli jsme! Právě teď se rozhoduje o tom, jakou zemi zanecháme našim dětem a vnoučatům. Jestli budou žít jako zotročení cizinci ve vlastní zemi anebo ne…Za mě „No pasarán!“