Poslední dny starého světa aneb jak masová imigrace zničí demokracií a Evropu

Proč tajné služby a armáda nezasáhnou proti organizátorům masového přistěhovalectví Afričanů a muslimů do Evropy? Proč čelní představitelé EU vlastně tvrdí, že miliony nových přistěhovalců potřebujeme?

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Vždyť všem, kdo problém masové migrace dlouhodobě odborně sledují, musí být jasné, že jde o aktivitu organizovanou a financovanou přímo z Evropy. Přečtěte si zprávy o tom, kolik tisíc euro stojí cesta jednoho ilegálního přistěhovalce do Evropy, čtěte zprávy o tom, jak organizované skupiny převaděčů mají své komplice na úřadech a mezi politiky. Proč tuto hrozbu neřeší naše tajné služby a nezasahují proti těmto skupinám?

Proč naše armády jsou cvičeny na potlačení odporu původních Evropanů proti evropským vládám, ale nejsou nasazeny k zabránění snahy milionu ilegálních přistěhovalců dostat se do Evropy? Ano, jde o miliony Afričanů, z nichž jen část je muslimy, kteří přicházejí do Evropy v posledních letech jako tzv. ilegálové.

Copak je možné věřit tomu, že Evropa tyto vesměs nevzdělané lidi potřebuje, když Evropa má již desítky milionu dlouhodobě nezaměstnaných vlastních obyvatel? Podívejte se na statistiky nezaměstnanosti v takovém Španělsku či Řecku a uvidíte sami.

Je nesmysl vše házet jen na muslimy. Ti tvoří jen část z milionu ilegálních přistěhovalců v posledních letech. Spousta těchto ilegálu nevyznává islám a chovají se zde v Evropě podle svých sociálně-kulturních vzorců. A ty jsou v rozporu s naší společenskou kulturou. Opravdu si myslíte, že mnozí těchto ilegálu se vydali do Evropy s cílem přijmout naši kulturu a pracovat 8 až 12 hodin někde v továrně nebo na farmě za takový plat, jaký dostává český zaměstnanec?

Ne, nakonec se člověk mezi řádky dozvídá už i z oficiálních správ, že ilegální migranti jsou od státu EU podporováni a mají se lépe, než mnozí chudí Evropané co cely život pracovali a platili daně a měli jen tu smůlu, že nepatří k bohaté vrstvě.

Je možné se pak divit rostoucí rasistické a nenávistné náladě ve společnosti, která vidí, jak politici a státní úřednici protěžují přistěhovalce a různé menšiny na úkor původních obyvatel a většinové společnosti?

Upřímně, bych se nedivil, kdyby s vyhrocením situace někteří občané ztratili nervy a uchopili by zbraně a šli by bojovat proti současnému režimu a masovému přistěhovalectví. Ono v takové české ústavě k tomu máte i jistým způsobem ospravedlnění v článku 23 Listiny základních práv a svobod:

„Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

Pokud něco zničí naši demokracií a EU, tak to bude neschopnost a nerozhodnost těch politiků a státních úředníku, kteří mají v rukou moc a nekonají, co by měli konat. Případně těch, kteří se podvolili politice EU a diktátu multikulturalismu a pomáhají masovému přistěhovalectví a protěžováni přistěhovalců na úkor naších občanů.

Pokud totiž myslí opravdu vážně, že má právo usadit se v Evropě každý, kdo prchá z válečné oblasti nebo diktátorské země, tak se nám může do Evropy nastěhovat několik stamilionu lidí, co v takové situaci žijí.
Je třeba si přiznat, že to čemu v poslední době čelíme, souvisí jen částečné s problémem islamizace, stále více se to totiž proměňuje v multikulturní střet a počátek rasových konfliktů.

Zdroj.

Reklama: