Slovenský cikán Marek Bláž se zúčastnil s národvci demonstrace a Kisku označil za fašistu, jako i Spojené státy a EU

BRATISLAVA | Cikánovi Markovi Balážovi nepřekážel ani fakt, že je cikán a zúčastnil se na demonstraci proti islamizaci EU. Tvrdí, že fašisti a nacisti nejsou účastnici demonstrace, ale jen vlastenci. Naopak fašisté a nacisté jsou ve vládě, v EU a ve Spojených státech. Informují HlavnéSprávy.sk.

Marek Baláž slovenský vlastenec

Marek Baláž slovenský vlastenec

V sobotu 20. června se konala demonstrace proti islamizaci v Bratislavě. Jedním z účastníků na této akci byl i cikán Marek Baláž. V rukou nesl transparent na kterém byl uprostřed přeškrtnuté znaku EU hákový kříž a pod ním nápis: „Stop fašismu v EU“.


Tady na demonstraci nejsou nacisté a fašisté, dali mi guláš

Nyní se po sociálních sítích šíří video, na kterém cikán Marek Baláž tvrdí: „Zadržení demonstranti nebyli fašisté.“ Ti jsou ve Spojených státech a v EU, míní Baláž.

Na videu Baláž prohlašuje: „Já Cikán se přikláním k těm, kteří jsou označováni za rasisty a fašisty“ a pokračuje slovy: „To jsou vlastenci a národovci.“ Policajty nazval lokaji a služebníky fašistického americko-evropského systému.

Marek Baláž v úvodu videa říká: „Nejsem tu proti nikomu, jsem tu pro něco. A to něco je ohrožení světového míru.“ Za skutečných fašisty označil Spojené státy a EU. Jinak se přiklání k těm, kteří jsou označeni za rasisty a fašisty a zúčastnil se na demonstraci proto, aby jasně řekl: „Rasisté a fašisté jsou v Spojených státech a EU. Ne tady na Slovensku.“

Za to kde jsou cikáni může socialismus

Marek Baláž tvrdí, že socialismus vychovával z cikány darebáky, bez odpovědnosti za sebe a za rodinu: „Nic víc od tebe nechceme, jen aby si chodil do školy a do roboty. Byt máš zdarma, nemusíš mít vztah k majetku. Když ho zdemoloval, dáme ti druhý,“ obvinil minulý režim Baláž z genocidy cikánské identity.

Nakonec obvinil prezidenta Slovenska Kisku, jako i premiéra Fica, že to oni jsou na Slovensku největšími fašisty a nacisty.