Okamura je zahrádkovej pičus a echt zmrd, řekl bývalý šéfredaktor herního časopisu Score Jan Vrobel

PRAHA | Jan Vrobel zveřejnil na svém facebookovém profilu video, v němž varuje před „fašizací“ české společnosti, kterou prý pozoruje v diskuzích o uprchlících, informuje o sprostém videu primitiva od herní konzole server ParlamentniListy.cz.

Jan Vrobel, inteligent od herní konzole

Jan Vrobel, inteligent od herní konzole

Tím, že v sobě probouzíme „genocidní“ potenciál, však dle něj pouze nahráváme lidem, kteří chtějí profitovat na lidském utrpení. Vrobel nejmenuje, ale před několika dny kupříkladu zahrnul nadávkami šéfa hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru, který je znám protipřistěhovaleckými postoji, uvádí zmíněný server.


Vrobel považuje za mravní povinnost našeho státu přijímat uprchlíky z válkami zmítaných zemí. Ono každý se potřebuje nějak zviditelnit a sluníčkové nic, se umí asi zviditelnit jen takto. „Vy, kteří se chováte tímto způsobem, vynášíte ostré soudy, voláte po omezení občanských práv, deportacích, střílení lidí, ať už na facebooku, twitteru nebo po hospodách, poskytujete náboje lidem, kteří mohou být opravdu nebezpeční, kteří to s nikým nemyslí dobře a přejí si jen profitovat na lidském utrpení. A takoví lidé existují, i když jsou schovaní,“ varuje Vrobel a patrně čeká až mu nějaký muslimský bojovník s radostí uřízne hlavu. Vrobel krom Tomia Okamury nikoho přímo nejmenoval, ovšem do poslance za SPD se opřel jako by vylezl z nory primitivismu.


„Pojebanej šprt. Kdyby to byl aspoň pořádnej nácek, takovej ten echt white power zmrd, ale on je to prostě naškrobenej prcek-nácek, mamánek, šprťák, přiblblo, trumbelín, pohádkumilovnej hujerovskej švestičkovej zahrádkovej pičus a navíc oblečenej do ubrusu. Já vím, že ho v dětství šikanovali, je to poznat z toho ublíženého projevu a hypertrofované touhy po pozornosti, ale tak sakra proč se nenechá odháčkovat na reiki a nepobrečí si do polštáře hezky od plic a místo toho tu kurví vzduch,“ zveřejnil své prohlášení na facenooku Vrobel.

Video je k shlédnutí pro silné povahy zde.