Karel Gott v IKEM. Jaký je jeho aktuální stav?

PRAHA | Média ve středu přinesla zprávu o tom, že Karel Gott navštívil IKEM. A to v souvislosti se srdcem. „Je opravdu zpěvák nemocný a čeká ho operace?“ ptá se šéfredaktorka společenského magazínu VIPosobnosti.eu Alena Hájková.

Karel Gott | foto: ceskatelevize.cz

Karel Gott | foto: ceskatelevize.cz

Tiskové oddělení IKEM požádalo dnes redakce v souvislosti s návštěvou Karla Gotta o uvádění korektních informací ohledně jeho návštěvy na kardiologii u jedné z našich největších kapacit, MUDr. Jana Pirka. Informuje společenský magazín.


Zpěvák a vedení nemocnice po vzájemné dohodě zveřejnilo následující informaci: „Karel Gott byl ve středu v Institutu klinické a experimentální medicíny pouze na ambulantním vyšetření.“ Problémy se srdcem potvrdil Gott sám:“ Ano, mám srdeční arytmii“. Ta ho ale provází již delší dobu, a tak je a bude zpěvák zván na pravidelné kontroly. Spekulace, že by nyní několikanásobného Slavíka čekala operace srdce vedení IKEM dementovalo. Na druhou stranu je pravdou, že Karel Gott je celý život zvyklý neustále pracovat.


„Žádná operace jej nečeká. Lékaři ho jen pravidelně kontrolují a doporučili mu zvolnit pracovní tempo.“, uzavřelo vedení nemocnice včerejší návštěvu Gotta v IKEM s tím, že koncerty zpěvákovi MUDr. Jan Pirk nezakázal. Ty jsou, jak je známo, stejně jako fanoušci Gottovým kořením života.

Karel Gott je známí tím, že si během své celoživotní kariéry nikdy nestěžuje a své zdraví detailně veřejně nekomentuje.

Reklama: