Zbytečná hysterie kolem šibenice

Navštívil jsem demonstraci proti imigraci a od té doby se v této zemi necítím bezpečně. Dvojice pánů ve středním věku, evidentní tátové od rodiny si na demonstraci přichystali šibenici.

Michal Urban

Michal Urban

Během demonstrace jsem se cítil relativně v bezpečí, ale díky kvalitně odvedené práci našich bezesporu kvalitních novinářů, sluníček, levicových skoro intelektuálu, pravicových reformovaných taky skoro intelektuálů a vůbec všech intelektuálů, pracujících nejlépe ve státním sektoru za naše nepoctivě vydělané peníze jsem si uvědomil, jak moc velké nebezpečí hrozilo nejen mně, ale každému občanovi téhle země. V mém oblíbeném filmu Pelíšky se podávala výzva říkající něco o proletářích. Já bych k tomu stejnému vyzval všechny tyhle skoro humanisty.

Komunisté jsou zděšeni ze šibenice

Když jsem četl vyjádření nejmenované poslankyně za komunistickou stranu, která byla naprosto zděšena tím, že si někdo dovolil vyzývat recesistickou formou k trestu smrti za vlastizradu, myslel jsem, že je to vtip. Nebyl. Její zděšení naprosto chápu, poslankyni pravděpodobně trochu ujel vlak a po večerním sledování Óčka a tematickém programu „back in 50´s“ si spletla století a chtěla pouze upozornit na fakt, že tenkrát se ten paragraf jmenoval jinak. V tomhle případě by jí mohla klidně poradit kolegyně Semelová, která boj za pracující třídu v současnosti omezila na velmi aktuální a zcela správné posmrtné kopání do Milady Horákové. Já osobně jsem zděšen, že komunisté jsou zděšeni ze šibenice. Mám trochu strach, aby se příště nelekli třeba znárodňování a nebo, aby se Babiš nelekl médiokracie či plutokracie.


ČSSD je zděšena ze šibenic

Sociální demokracie nelenila a hned několik jejich poslanců vyjádřilo upřímné znepokojení nad existencí šibenice na demonstraci. Nevím, jestli se nějak vzájemně na stranické poradě v poslanecké kantýně u řízku a piva za socialistickou cenu dvanácti korun hecovali k prohlášení nebo chytli prostý strach, ale vyjádření byly skutečné skvosty. Prohlášení postupně gradovaly a bylo z nich cítit čím dál tím větší hrdinství našich udatných rytířů. Bohouš tomu nasadil korunu a jeho prohlášení vypadalo skoro tak, jak když mu odmítači multikulturalismu odstřelují denně barák, u sousedů má rozmístěné na střechách odstřelovače sám Tomio a Brichta velí tankové divizi , která se mu u vily snaží prorazit vrata do dvora. Z poslaneckých náhrad si už Bohouš nekupuje saka, ale moderní neprůstřelné vesty. Jen doufejme, že mu někdo nedodá padáky naší české armády. Mohli by jsme taky o rytíře přijít.

Bohouš je ale pravý muž s modrou krví a vydal prohlášení, že si rozhodně nehodlá nadělat do trenek. Škoda jen, že se podobně nezachoval i v případě kvót od Bruselu. Tam si bohužel Bohouš poprdkal trenky ještě dřív, než vůbec vystoupil z letadla. Senzační úspěch, který nám dovezl byl skoro tak dobrý jako zlato z Nagana. Kvóty sice odmítl, za to uprchlíky přijmeme zcela dobrovolně a o to víc. Dalo by se říct, že to je sice dál, ale o to horší cesta.
Někteří poslanci ČSSD se podivovali nad tím, jak si někdo může dovolit vzít šibenici na demonstraci a tam vyzývat k trestání vlastizrady smrtí. Je to zajímavé, ale na odborové demonstraci před pár lety, kde byli výše zmínění poslanci také, měli šibenici a chtěli věšet tehdejší pravicovou vládu. Nevím, jak si to vysvětlit, ale pravděpodobně si prostě sedláci nemůžou dovolit to, co šlechta. U šibenice je to prostě celé o tom, jestli jste v minulosti něco rozkradl nebo ne. Pokud jste rozkradl tenhle stát, pak šibenici mít můžete. Pokud ne, tak táhni makat a nevyhrožuj šlechtě.

Zelení jsou zděšeni

Zelení naštěstí situaci zachránili a postavili se do cesty náckům. Výčet aktivit je na 40 lidí celkem slušný. Porušení zákona o shromažďování, neuposlechnutí výzvy, nepotrestané vrhání vajíček na Okamuru a jedno napadnutí veřejného činitele. Jejich transparenty s nápisy „Nikdo není nelegální“, tak dostávají relativně zcela nový rozměr. Příště by se mohlo použít „žádné porušení zákonu není nelegální“.

TOP09 je zděšena

Poslankyně za TOP09 je zděšena. Je to podle ní v rozporu s lidskými právy a demokracií. Vážená poslankyně, v rozporu nejen s lidskými právy, ale i s rezolucí OSN o bezletové zóně bylo hlavně bombardování a umělé svržení Kaddáfího v Libyi. Váš předseda tehdy prohlásil, že začíná nová etapa svobodné Libye.
Všichni jsme z té nové etapy nadšeni. Brát uprchlíky a mluvit o lidských právech, když jste před 3 lety házeli na ty samé lidi bomby je jako někoho zavraždit a pak mu milosrdně poslat věnec na hrob.


I já jsem zděšen

I já jsem zděšen z toho jaký vznikl novodobý lidový tribunál pro posouzení teoretického trestného činu těchto dvou osob za naprostou hloupost. Jsem zděšen, že místo toho, aby politici řešili, proč je lidé chtějí věšet, řeší, jak si mohli dovolit šibenici mít. Novodobá šlechta si zkrátka vsugerovala , že je naprosto nedotknutelná a stejně jako stará šlechta, občas musí potlačit vzpouru sedláků.

Ať to policie vyšetří!

Nezbývá než dodat, že doufám, že policie celou věc prošetří. Vzhledem k tomu, že dva zmínění požadovali zvýšení trestu za vlastizradu, nic jim nehrozí. Je to zcela legitimní. Alarmující je, že to nedochází lidem jako je Chovanec nebo Sobotka. Je velmi smutné, když nekompetentní sedí na pozicích, kterým nerozumí.
Ještě stále se nacházíme nebo by jsme se alespoň měli nacházet v právním státě. A vzhledem k tomu, že vlastizrada skutečně trestná je a trestá se dokonce až výjimečným trestem, nebyla žádost o zvýšení trestu žádným prohřeškem. Zcela určitě jí soud(nebo spíše ještě předtím policie) shodí ze stolu a jediný výsledek bude, že z daní zaplatíme další zbytečnost. Na takovém požadavku totiž nic trestného, ostatně trestu smrti se spousta lidí domáhala i pro zločince, kteří ublížili dětem. Byl snad tehdy takový požadavek(po hrůzném aktu v Jihlavě) tr. činem? Ne nebyl a nebude ani nyní.
Doba lidových soudů byla v jiném století, příště tedy radši bez těch hysterických reakcí. Bude zajímavé sledovat, zdali se pak ti, co tvrdili, že došlo k porušení zákona alespoň omluví.

Nejzajímavější na celé záležitosti byla posloupnost událostí.
Šibenice s požadavkem na trest smrti pro vlastizradu – Sobotkova reakce „nenechám se zastrašit“. Zdá se, že Sobotka si uvědomuje, že je vlastizrádce.

Na závěr už snad jen dodávám fotografie Tomáše S., zadrženého na demonstraci z hloučku strany Zelených. Jak je vidět, někdo skutečně totalitní ideologie rád.

Zdroj.


 

člen strany zelených Tomáš S

člen strany zelených Tomáš S