Brutální policejní stát: Policie bude vyšetřovat řečníky protiimigrační demonstrace. Skáče policejní prezident Tuhý, tak jak chovanec Chovanec píská?

PRAHA | Řečníci z protiimigrační demonstrace v centru Prahy z minulého týdne mohli spáchat trestný čin. Informuje provládní ČTK na svém zpravodajském webu CeskeNoviny.cz.

šibenice na demosntraci

šibenice na demosntraci

Podle agentury k tomu dospěla policie, která prostudovala dokumentační materiály nebo projevy na dřívějších podobných shromážděních. Informoval tiskový mluvčí Jozef Bocán, píší CeskeNoviny.cz.

Proč se chová chovanec jako Chovanec?

rp_Chovanec.jpg

chovanec Chovanec z ČSSD | Nebo je to naopak? | foto: cssd.cz

Policie čelí kritice za to, že nezasáhla proti lidem, kteří si na demonstraci přinesli makety šibenic. Jejím postupem se dál zabývá odbor vnitřní kontroly, připomíná server, kdy kritikou nešetřil ministr strachu, nesvobody a policejního státu, jako i snad vnitra Milan Chovanec.Chovance je toho názoru, že na demonstraci byly projevy xenofobie a rasismu a lidé se šibenicemi měli podle něj být policií šikanováni a buzerování tím, že měli být, podle názoru totalitního ministra, legitimováni a z demonstrace vyvedeni, či zadrženi.

Policejní prezident překračuje svou pravomoc jako v policejním státě či banánové republice

Tuhý nebo tuhý? Ale jistě policajt | foto: policie.cz

Tuhý nebo tuhý? Ale jistě policajt | foto: policie.cz

„Po zhlédnutí záběrů z místa, dávám panu ministrovi za pravdu, že obdobné projevy do demokratické společnosti nepatří,“ citoval server ČTK CeskeNoviny.cz dnes policejního prezidenta Tomáše Tuhého, který se tak jako policejní úředník zapojil do politiky, což není možné v civilizované zemi.Celého jednání totalitního ministra si všiml i tehdejší ministr Miroslav Macek, který citoval chovance Chovance na svém webu: „Policie sama určí, kdy je nějaké chování za hranou, kterou jednoznačně neurčí nějaký zákon“, prohlásil ministr vnitra Chovanec, kdy Miroslav Macek dodal: „Tak za tuto větu by v civilizované zemi do 3 vteřin opouštěl svůj úřad.“ Ovšem Česká republika není civilizovaná, je totalitní a a protiprávním státem.

Pražská policie se ode dneška zabývá tím, zda některý z řečníků na demonstraci nespáchal trestný čin, a to hanobení rasy či národa nebo vyhrožování s cílem působit na orgán veřejné moci, dodává zmíněný server.

Činnost police je přímo až zločinecká, či snad i mafiánská, jelikož to co předvádí jsou jsou projevy brutální policejní totality, když policie prověřuje projevy politiků a aktivistů, tím popírá svobodu slova, myšlení, názorů a postojů.

Nebojíme se! Adam Bartoš jako jeden z řečník slibuje ve čtvrtek ostré vyjádření

Adam Bartoš v akci | foto: parlamentnilisty.cz

Adam Bartoš v akci | foto: parlamentnilisty.cz

Naše redakce položila dotaz předsedovi Národní demokracie (ND), jaké má stanovisko k tomu, že jej jako řečníka na dané demonstraci, jako politika a předsedu strany, prověřuje policie, kdy pátrá patrně slovo od slova, co řekl, či neřekl, ale také asi i co myslel či nemyslel v kontextech a tedy vůbec neřekl.

„Místo aby váda vyslyšela vůli lidu a odmítla uprchlíky, řeší šibenice. Jak ubohé,“ odpověděl Adam Bartoš na dotaz naší reakce.Ve své odpovědi pokračoval slovy: „Vozí nám imigranty, tají raději jejich počet a vlastní občany, kteří ji kritizují, by nejraději zavřela do vězení a zakázala jim demonstrovat,“ obvinil vládu předseda ND z totalitních praktik policejního státu a totalitní banánové republiky.

„Ale ultimátům, které jsem jí dali, se blíží. Ve čtvrtek vydáme zásadní prohlášení,“ připomíná svůj projev na demonstraci předseda Bartoš.

Reklama: