Bílí Francouzi jsou často biti muslimskými gangy přistěhovalců v metru a na ulicích

PAŘÍŽ | Násilný zločin se může stát kdekoli, komukoli a z mnoha důvodů, ale v částech Francie, ovládaných muslimy, je obzvláště nebezpečné být bílý. Video z bezpečnostní kamery ukazuje, jak jsou bílí Francouzi zbiti převážně muslimskými gangy přistěhovalců v metru a na ulicích. Informuje o zprávě CBN News server Českého portálu EUportal.cz.

Francie v islámistickém ohni

Francie v islámistickém ohni


Islámští imigranti považují tato místa za své teritorium, kam bílí vstupují na vlastní nebezpečí. Francouzi je nazývají „citlivé městské zóny“ – zóny, kam není radno chodit, kam nevstupuje ani policie a kde se nedomůžete práva. Někteří lidé je nazývají malými muslimskými kalifáty na území Francie.

„A je tomu tak proto, že tyto části Francie jsou v rukou drogových překupníků, gangů a imámů (islámských vůdců),“ vysvětlil francouzský komentátor Guy Milliere. Zpráva z Francie uvádí, že 1 z 5 Francouzů se stal obětí rasistické urážky, nebo něčeho horšího. Několik takových případů se dokonce dostalo k soudu.

„Někteří z těch, kdo páchají rasistické útoky na bílých, používají islám jako zdůvodnění toho, proč to dělají. Nemusejí ani mluvit arabsky, přesto používájí islám jako „signalizační prapor““, říká francouzský sociolog Tarik Yildiz. Yildiz, autor knihy Rasismus proti bílým, není rodilý Francouz – je synem tureckých přistěhovalců. „Moje kniha je považována za politicky nekorektní a boří jedno tabu: tím je myšlenka, že by imigranti mohli utlačovat bílé,“ řekl Yildez.

Obrana hnutí Generation Identitaire

Toto je realita pro Francouze jménem Max, který požádal, aby televize CBN News nezveřejnila jeho příjmení. Byl imigranty napaden více než jednou a v době našeho rozhovoru měl stále pod jedním okem monokl od posledního útoku. Přidal se k organizaci Generation Identitaire, mládežnickému hnutí na obranu francouzské kultury a bílé identity.„(Generation Identitaire) je mládežnická organizace, která chce chránit naše místní, národní a evropské identity,“ říká Max. Členové organizace trénují sebeobranu. „Doporučujeme všem našim členům a bojovníkům, aby si udržovali určitou úroveň fytické zdatnosti. Sebeobrana je její samozřejmou součástí,“ řekl Max.

Rozdělená Francie

Zatímco experiment s multikulturalismem, vzešlý od francouzské levice, vzal kompletně za své, některé části francouzské společnosti zavádějí rozdělení podle kmenového systému a etnické identity.Televize CBN News diskutovala v pařížské kavárně o tomto problému s protiislamizačními aktivisty – byli to Pierre Cassen ze serveru Riposte Laique (česky Světská rychlá odpověď) a Christine Tasin z organizace Résistance Républicaine (česky Republikánský odpor).

„Francouzští lidé čím dál více žijí ve strachu. Bojí se zavedení islámských zákonů a organizovaného násilí proti jakékoli francouzské osobě, včetně policie,“ říká Cassen. „Stále více a více islamistů nás ohrožuje nepokoji, útoky a snaží se zavést šaríu (islámské právo),“ dodává Tasin a varuje: „Republika je v nebezpečí.“

Členové Generation Identitaire nyní vycházejí na bezpečnostní hlídky

Televize CBN News se zeptala Yildize, zda předstíráním, že tu žádný problém není, francouzská vláda a média přispívají k tomu, že bude stále více rodilých Francouzů hledat ochranu u organizací, jako je Generation Identitaire.

„Přesně tak,“ odpověděl Yildiz. „Pokud stát tyto lidi nepotrestá a média o tom nebudou mluvit, oběti budou čím dál frustrovanější a stanou se rasisty a budeme tu mít konfrontaci.“

Záchranné lano francouzské levice

Tento problém většina lidí nejen ignoruje, ale francouzská levice a mnoho starostů aktivně propaguje růst a šíření fanatického islámu, k čemuž mají svůj dobrý důvod: muslimové tvoří významnou část voličů levice. V minulých volbách jich 93 procent volilo socialistického prezidenta Francoise Hollanda.

Dřívější muslim Pascal Hilout vzal televizi CBN News do mešity v pařížském okrsku Barbes – její renovace je placena pařížským vedením města. Název mešity je v arabštině, takže si Francouzi možná neuvědomují, že platí na ronovaci mešity jménem „Dobytí“ (Al-Fath). Hilout říká, že mešita je jako samostatný národ uvnitř Francie, nazývá to „libanonizací“.„Libanonizace nebo balkanizace Francie začíná už za pomoci francouzského státu,“ říká. „Libanon“ je slovo, kterým mnozí popisují budoucnost Francie, jako rozděleného národa zmítaného konfliktem fanatiků. Francouzi se cítí početně slabší, ovládaní a v menšině,“ říká Cassen CBN News. „Pokud budou věci pokračovat tímto tempem, budeme ve stejné situaci, jako je Kosovo nebo Libanon…nastane občanská válka.“

Cassen, Tasin a Hilout čelí soudní žalobě za nenávistné proslovy.

Zdroj.