Chumaj Kiska se doznal, že dělá politiku proti lidem a je navíc na to pyšný

BRATISLAVA | Obsáhlý rozhovor se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou přinášejí dnešní Hospodářské noviny. Kiska například vysvětlil, proč se dal na politiku, i to, proč se snaží své pravomoci v soudnictví využít v nejvyšší možné míře. Informují ParlamentniListy.cz.

Chumaj ze Slovenska

Chumaj ze Slovenska

Připomeňme si, že bakaloviny Hopodářské jsou semeništěm havloidních nestvůr prvního a největšího kalibru, proto si tam slovenského chumaje řádně vyzpovídali. Tak jako mu dali obrovský prostor, jelikož je Kiska havloidy zbožňován.


Imigrace

Chumaj ze Slovenska zkritizoval také slovenské politické lídry za to, že lidem nevysvětlují: „O čem ti imigranti jsou.“ To zmínil při odpovědi na otázku, zda jej překvapilo, když se nedávno v Bratislavě sešlo na pět tisíc lidí, kteří protestovali proti imigrantům.

„Bohužel, podle průzkumů veřejného mínění lidé nejsou nakloněni k přijímání imigrantů z jiných zemí,“ posteskl si slovenský prezident.


Politika proti lidem

Podle něj mnozí politici fungují populisticky. „Když si něco myslí veřejné mínění, tak já to řeknu, abych náhodou své voliče, kteří mě mají příští rok volit, proti sobě nepoštval,“ uvedl s tím, že podle něj by se správný politik neměl bát postavit a říct svůj názor i proti tomu, co zastává veřejné mínění. Čímž se přiznal, že jako politik je proti lidem a jejich postojům.