Ukrajinská nacistická junta u vlády je nikdy nedodržovala, ale Německo a Francie chtějí, aby dohody z Minsku platily až do konce roku

PAŘÍŽ | Německá führerin Angela Merkel a francouzský imbecil v roli prezidenta Francois Hollande v pátek telefonicky hovořili s nejvyššími představiteli Ruska a Ukrajiny ohledně situace na východní Ukrajině. Informovala o tom v noci na dnešek agentura Reuters.

imbecilní prezident Francie

imbecilní prezident Francie

Jak dále informuje TASR na svém webu Teraz.sk, tak agentura Reuters měla údajně citovat úřad frencouzkého prezidenta.

Minské dohody

Tyto čtyři země se v únoru dohodli na balíčku opatření známém jako „Minsk II“, který si klade za cíl ukončit vojenské napětí ve východních částech této bývalé sovětské republiky. Ukrajinský parlament ve čtvrtek schválil pracovní verzi zákona, který přiznává dvěma separatistickým oblastem větší samosprávu.

Což je částečné naplnění dohody, ovšem vojenské operace nikdy nacisté z Kyjeva neukončili a tamní legitimně zvolené politiky neuznali. Tudíž Ukrajina nedodržuje dohody z Minsku.


Úřad francouzského imbecila

„Tuto dynamiku je třeba udržovat i nadále, aby tak Minská opatření vstoupila plnou účinnost do konce roku. Tyto politické kroky musí přísně dodržovat bezpečnostní závazky, které učinily všechny strany, “ uvedl úřad francouzského prezidenta. Nádherná dynamika, když jen přijetí zákona, který není úplně v souladu z dohodou trvalo ukrajinským zločincům několik měsíců.