Chovanec z ČSSD jako chovanec a totalitní ministr strachu útočí na nezávislost policie. Chce její politické řízení?

PRAHA | Vnitřní policejní kontrola došla k závěru, že strážci zákona nepochybili, když nezasáhli proti nositelům šibenic na demonstraci na Václavském náměstí v Praze. S tímto uzavřením kauzy se ale nehodlá smířit ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Informují o absolutní totalitní zhovadilé drzosti ministra ParlamentniListy.cz.

chovanec z ČSSD a zlosyn z MV ČR Chovanec

chovanec z ČSSD a zlosyn z MV ČR ChovanecŠéf resortu vnitra dal už těsně po demonstraci se šibenicemi najevo, že ani trochu nesouhlasí s nečinností policie, pokud jde o vystavování šibenic pro zrádce národa na demonstracích.

„I policie podle ministra musí vědět, že je to v rozporu s demokratickými hodnotami, aniž by k tomu existovaly nějaké vnitřní pokyny,“ kvákal chovanec z ČSSD, který si patrně přeje z Policie ČR StBáckou fízlárnu, který bude potírat jiné než vládní postoje. To už tu bylo nácku Chovanče za protektorátu nebo soudruhu komanči Chovanče po roce 1948.


Chovanec jako totalitní zlosyn útočí na nezávislost a nestrannost policejních orgánů

Po zveřejnění výsledků vnitřní kontroly, kde bylo konstatováno, že se policisté zachovali správně, když proti lidem se šibenicemi v rukou nijak nezasáhli, se ministr ozval znovu.

Na sociální síti Twitter dal jasně najevo, že se s tímto názorem za žádnou cenu nesmíří. „Kontrolní závěr pražské policie legitimizuje šibenice na demonstracích. S tím se nehodlám smířit!“ napsal rozezleně šéf resortu, který jasně dokazuje, že je nebezpečnou osobou a rád by likvidoval osobní svody po vzoru totalitních diktatur.