S Putinem bych si rozuměl, řek republikánský nominant na kandidáta do prezidentských voleb

TURNBERRY | S Vladimirem Putinem bych si dobře rozuměl, prohlásil během ženského golfového British Open ve skotském Turnberry republikánský kandidát na příštího amerického prezidenta Donald Trump. Informují ParlamentniListy.cz s odkazem na britský deník The Guardian.

Donald Trump

Donald Trump„Já si myslím, že bych si s Vladimirem Putinem dobře rozuměl. Prostě si to myslím,“ prohlásil Trump. Vzápětí ale miliardář přiznal, že netuší, jaké společné vlastnosti by s Putinem měli. Vedle Putina by prý také Trump chtel dobře vycházet z Čínou.Jako nejvyšší představitel Spojených států by se Trump snažil sjednotit svět. „Myslím si, že bych byl dobrý sjednotitel. Myslím si, že mám skvělé diplomatické dovednosti, byl bych schopný s lidmi velmi dobře vycházet. Svět by byl jednotný, kdybych se staly vůdcem Spojených států,“ řekl. Čímž popřel vše co řekl, jelikož Rusko a Čína nechce unipolární svět pod diktátem Spojených států.

Donald Trump, který je ve výsledcích průzkumu nejpřijatelnějším kandidátem Republikánů, kdy má nejvíce preferencí, si je vědom, že nemusí získat nominaci své strany do voleb. Proto avizoval, že bude klidně kandidovat i bez podpory republikánů.