Deviantní Američané z ambasády v Praze nasvítí budovu velvyslanectví duhovými barvami při Prague Pride

PRAHA | Americká ambasáda znovu podpoří pochod Prague Pride, jímž se buzny a lesby snaží dát najevo, že jsou také součástí společnosti a zaslouží si stejná práva. Informují ParlamentniListy.cz o šíření homosexualismu Američany v České republice.

Andrew Schapiro | foto: bezpolitickekorektnosti.cz

Andrew Schapiro | foto: bezpolitickekorektnosti.czPochod agresivních buzen a leseb, který je deviantní a účastníci pochodu vesměs i páchají výtržnosti, jelikož procházejí ulicemi někdy zcela nazí či souloží v ulicích Prahy. Takto Američané šíří svinstvo a deviaci po celém světě, když jim to místní kolaborantští politici dovolují.

„Velvyslanectví SS již pátým rokem podpoří festival Prague Pride, který se letos bude konat v týdnu od 10. srpna a zaměří se na větší otevřenost komunity leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů (LGBT) většinové společnosti a na překonávání přetrvávajících předsudků vůči různým menšinám,“ uvádí americké velvyslanectví na svých internetových stránkách o podpoře prasat v ulicích.Všichni lidé jsou si rovni i ti sexuálně odlišní, ovšem slušný člověk souloží za zavřenými dveřmi své ložnice, nebo v soukromí a nikoliv na ulici v centru města. V centru města souloží a procházejí se nazí jen devianti a prasata, na sexuální orientaci nezáleží.

Reklama: