Inavaze vetřelců a peklo na zemi: Ostrov Kos zažívá imigrační apokalypsu

KOS | Starosta řeckého ostrova Kos Jorgos Kyritsis včera naléhavě požádal Athény o pomoc při zvládání tisíců přivandrovalců na ostrově poté. Mezi vetřelci vypukly brutální nepokoje. O zoufalé žádosti starosty informoval TASR na webu Teraz.sk.

imigrační tsunami vetřelců na ostrově Kos | foto: en.protothema.gr

imigrační tsunami vetřelců na ostrově Kos | foto: en.protothema.grStarosta řekl, že na Kos dorazilo celkem 7000 uprchlíků a v dopise, který včera zveřejnila řecké média, varoval vládu před vypuknutím krveprolití. Jak vidno, tak se opět potvrdilo, že ti co podporují imigrační invazi, jsou jen sprostí lháři, jelikož imigrační svoloč je násilnická.

Zhovadilí vetřelci včera na protest proti podmínkám, v jakých žijí, zablokovali hlavní pobřežní silnici na Kosu, který je oblíbeným turistickým cílem. „A požadovali doklady, aby mohli odcestovat do střední Evropy,“ napsala tisková agentura DPA.Nasadit armádu a vysadit je na africkém kontinentu…Podle agentury AP museli policisté použít hasicí přístroje a obušky, aby dostaly pod kontrolu stovky migrantů bijících se o zaregistrování na řeckém ostrově. Nemají střelné zbraně?

Místopředsedkyně německého Spolkového sněmu Claudia Roth označila situaci na Kosu v rámci druhého den své návštěvy za peklo na zemi. „Vládne tu chaos. A napětí dále eskaluje,“ citovala ji DPA.