Svět se v prasečí … obrátil: Realitní makléřka se má omluvit cikánské provokatérce. Tak rozhodl nepravomocně vlastizrádný soud

LITOMĚŘICE | Realitní makléřka Eliška Nosková se má omluvit Romce Lence Balogové za diskriminaci, rozhodnul dnes litoměřický okresní soud. Informuje na svém webu Denik.cz.

Jiří Šlapal - Jaká je jeho duševní majetnost? | foto: web.svobodni.cz

Jiří Šlapal – Jaká je jeho duševní majetnost? | foto: web.svobodni.czRozsudek je nepravomocný, ovšem dokládá imbecilitu české justice a její vlastizrádnost, jelikož Lenka Balogová původně si nechtěla žádný byt pronajmout. Byla jen provokatérka báby v pozici ombusmana Šabatové, které měla provokovat realitní makléře. To přiznala sama Šabatová. Tudíž pokud cikánka vědomě nechtěla zprostředkování bydlení od Noskové doopravdy, tak nemohla být diskriminována. Jelikož jen provokovala.

Co to vypovídá o duševní majetnosti soudce Jiřího Šlapala? Odpovězte si čtenáři sami. Jelikož dnes se pravda psát nesmí. Kritika soudce může být považována za protiprávní jednání a sám soudce nebývá ani zodpovědný za svou práci.Makléřka Nosková se má omluvit do tří dnů od nabytí právní moci rozsudku. Soud jí uložil přesný text omluvy. Stotisícové odškodné, které Balogová požadovala, soud zamítl. Takže pozor občane: Vrátila se doba provokatérů, bonzáků, fízlů a soudů, které soudí podle přání administrativy bruselského hnízda totality.