TOP 09 by měla změnit logo. Zneužívá českou trikoloru a chová se vlastizrádně

Když si tak projíždím poslední vyjádření naší nejsilnější pravicové strany TOP 09, nestačím se divit. Považuji její politiku už delší dobu za neslučující se s národními zájmy České republiky. Kalouskova partaj by si měla vyndat národní trikoloru z loga strany, a to co nejrychleji.

Miroslav Lidinský

Miroslav LidinskýKdyž TOP 09 své logo před pár lety představovala, symbolizovalo podle předsedy Schwarzenberga českou trikoloru a strana si je vybrala pro jeho“ jednoduchost a srozumitelnost“. Ptám se, v čem je srozumitelná současná bezpečnostní politika TOP 09 pro občany naší země.

Ale tak si to shrňme. Pan Schwarzenberg se ve svém stanovisku z 18.června, prezentovaném v MF DNES, vyjádřil doslova v tom duchu, že bychom měli přijmout více uprchlíků, neboť zaostáváme v přijímání za evropským průměrem. Jak toto vyjádření koresponduje s výsledky průzkumu agentury Phoenix research z konce června, podle něhož má 9 z 10 Čechů z imigrantů strach?Poslanec Marek Ženíšek (rovněž TOP 09) minulý týden na svém stranickém blogu zase uvedl, že nasazení armády na našich hranicích je nesmysl, což mezi řádky znamená „ nelegálním imigrantům a organizovanému zločinu vstup povolen“ Ještě že má prezident Zeman, stejně jako velení Armády, ČR jiný názor.

Stanoviska TOP 09 se podle mého soudu neshodují s většinovou vůlí občanů této země, ba dokonce působí protistátně. A to ani nemluvím o tom, že by TOP 09, co nejrychleji přijala Euro, a zbavila by tím ČNB jakékoli kompetence rozhodovat o naší suverénní měně.

Pro tyto a jiná stanoviska TOP 09 soudím, že by si měla vyndat trikoloru z loga strany a přestat hovořit o své straně jako o hájící národní zájmy.Zdroj.

 

Reklama: