Zahájí SS 3. světovou válku pod falešnou vlajkou? Na Ukrajině zmizely dva strategické bombardéry Tu-95MS, které mohou nést nukleární hlavice

KYJEV | Ukrajinská Generální prokuratura zahájila neobvyklé vyšetřování a zjišťuje, kam zmizely dvě vojenská letadla, které mohou být vyzbrojené jadernými zbraněmi, informuje na webu HlavnéSprávy.sk redaktor Eugen Rusnák.

Tu-95MS v ukrajinského letectva

Tu-95MS v ukrajinského letectvaPodle zmíněného webu na Ukrajině zmizely dva strategické bombardéry Tu-95 MS ukrajinského letectva. Na Ukrajině se sice krade všelicos, ovšem při této zprávě bychom měli velmi zpozornět, jelikož stejné strategické bombardéry, které mohou nést nukleární zbraně používá i Ruské letectvo, jelikož jde o původní techniku Sovětského svazu.

Je ukradení dvou bombardérů Tu-95 MS také jeden z důvodu proč rozvrátili Američané Ukrajinu? Protože pak je jednoduše představitelné, že ukrajinské bombardéry budou někde ve Spojených státech přemalovány na ruské, bude jim přidána elektronická ruská identita a pak těmi to bombardéry rozpoutají Spojené státy (SS) třetí světovou válku pod falešnou vlajkou útokem na americké území, kdy piloti budou američtí. Něco po vzoru 911?Na Ukrajině panuje zděšení

Eugen Rusnák popisuje celou situaci na Ukrajině takto: Pochopitelně, ukrajinská generální prokuratura si klade otázku: jak se to mohlo stát? Vždyť strategické bombardéry to nejsou nějaké kola, motocykly či auta: jsou to mnohem větší, mocnější a nebezpečnější stroje. Jak se mohlo stát, že se z ničeho nic ztratili?!

Experti poukazují na to, že se neztratili pouze samotné stroje, ale i celá průvodní technická dokumentace, náhradní součástky, různé dokumenty spojené s provozem, technickými opravami, skladováním, servisními službami, úhradou za opravy a servis apod. Zkrátka zmizely dvě letadla a všechny stopy po nich.


Reklama: