Více vetřelců do Evropy přes Itálii? Libyjská pohraniční stráž se stáhla z hlavního hraničního přechodu s Egyptem

TRIPOLIS | Libyjská pohraniční stráž na důležitém přechodu s Egyptem opustila své pozice, informovala dnes agentura Reuters. Situace podle ní zvýší obavy Egypta, že militanti využijí hranici na pašování bojovníků a zbraní z Libye.

imigrační svoloč jako kobylky v italských ulicích

imigrační svoloč jako kobylky v italských ulicíchLibye se zmítá v chaosu vraždy Muammara Kaddáfího v roce 2011,kdy za tamní chaos jsou odpovědné Spojené státy (SS) a Evropská unie (EU), kdy tyto teroristické unie zničily tamní režim, který zadržoval islamistické teroristy.

Volná cesta vetřelců do Evropy; Příkaz z SS?

Hranice slouží i jako tranzitní trasa pro migranty ze Sýrie, kteří se chtějí z Libye dostat v lodích do Itálie, což je jasným signálem, že imigrační invaze vetřelců je řízena, jelikož jim nikdo nebrání, aby překračovali hranice, tak proto končí jako paraziti v Evropské unii.Síly strážící hraniční přechod mezi Egyptem a Libyí „se stáhli kvůli jistým problémům“, informovalo bez podrobností ministerstvo vnitra mezinárodně uznané libyjské vlády, která sídlí na východě země v Tobruku. Byl to příkaz Američanů, aby IS mohl lépe operovat a kolonizace vetřelci v Evropě mohla nabrat řádných obrátek?

Egyptský bezpečnostní zdroj uvedl, že libyjští pohraničníci přestali pracovat před pěti dny a přechod zřejmě hlídají civilisté.


Reklama: