Imigrační tsunami parazitů na srbské hranici. 5000 vetřelců za 24 hodin přešlo přes Makedonii

BĚLEHRAD | Přibližně pět tisíc vetřelců dorazilo v průběhu 24 hodin do vesnice Tabanovce na severu Makedonie, odkud chtějí jako kriminálníci překonat hranice do Srbska. Informuje TASR.

Invaze zločineckých vetřelců | foto: ria.ru

Invaze zločineckých vetřelců | foto: ria.ruJedná se o parazity, kteří překonali policie na jihu Makedonie, když tamní vláda kapitulovala pod tlakem EU za kritiku, že použila proti imigrační svoloči armádu a omračující granáty. Přistavenými vlaky a autobuse je tak přepravili, tak pak si muslimská prasata přikázala.

Podle srbské státní televize vydávají srbské úřady dokumenty, se kterými mohou uprchlíci pokračovat v cestě přes Bělehrad směrem do Maďarska a dalších států EU. Tudíž tranzit přes Srbsko budou mít legální, ale do EU je jejich vstup nelegální. Není se co divit balkánským státům, když jsou za potlačení imigrační invaze kritizovány.Ovšem Maďarsko nehodlá vetřelce na své území vpustit a svou hranici hlídá, jako i chrání plotem a ostnatým drátem, kdy uvažuje i o legislativní úpravě, že by všem vetřelcům, kteří nelegálně překročí hranice hrozilo i vězení. Ovšem muslimská imigrační svoloč neuznává naší legislativu, tak rozumí jen jednomu…