Martin Strnad (OK strana): Pokud někdo napadne zájmy EU a NATO, byť jen slovně, tak je dnes likvidován

PRAHA | Stáváme se otroky jisté mocenské třídy. Silnější než byla to komunistická, jelikož tato má prst přímo na spoušti, vyjádřil se místopředseda Občanské konzervativní strany (OK strana) k rozsudku nad Michal Kesudis,který dostal podmínku za schvalování zabití vojáků v Afganistanu bojovníky Talibanu.

Martin Strnad

Martin StrnadK samotnému rozsudku nad komunistou místopředseda Strnad dodává, že nemusíme souhlasit s názorem odsouzeného, ale měli bychom respektovat právo na svobodu projevu.

„Tedy říkej si, co chceš, piš si, co chceš, ale velký bratr tě vidí všude a pokud hodláš napadat naše zájmy, budeš upozorněn (podmínka) a nebo případně odstraněn,“ odpověděl na otázku webu VlasteneckeNoviny.cz, že úplně stejného se dopustil Václav Bartuška, když schvaloval upálení ruskojazyčných Ukrajinců v Oděse, kdy trestní oznámení na Bartušku prokurátoři hodili pod stůl.„NATO a EU je nyní náš Bůh a vše co je božské jsme povinni chránit. V čem je rozdíl proti různým létům 20. století v této zemi pod jinými hlavičkami či názvy? Jde přece jen o písmena cosi označující, ovšem vždy označující touhu po moci, potřebu ovládat vše živé v dané lokalitě a odpůrce označit, pojmenovat, zostudit a odsoudit,“ uzavřel Strnad komentář nad dnešní totalitou.

Reklama: