Proč bychom měli živit přistěhovalecké vetřelce jako parazity, když máme dva miliony českých občanů žijí v chudobě?

Myslím, že německá kancléřka Angela Merkelová říká úplné bláboly, když mluví o potřebě férového rozdělování ilegálních (nezákonných) imigrantů mezi země střední Evropy. A pakliže prý k tomu nedojde, tak jestli má Schengen smysl.

Tomio Okamura

Tomio OkamuraNechápu, jak může být férové rozdělovat problémy zemí, které za něj zodpovídají, mezi země, které ho bohužel nemohou nijak ovlivnit? Řešení přece není přesouvat imigranty k nám, ale hlídat naše hranice, nepustit k nám jediného nelegála a stávající vrátit, odkud přišli. To je vůči našim občanům fér a spravedlivé.

Nejedná se o lidi bojující o život, ale o čisté ekonomické imigranty. Nebo je snad v Turecku, Bulharsku nebo Řecku válka, že všichni imigranti v těchto zemích nezůstávají, ale přes tyto země směřují pouze do bohatších zemí Evropy?A k ekonomickým imigrantům opravdu nic necítím, jelikož pro mě je na prvním místě pomoc našim vlastním českým potřebným občanům. Dva miliony českých občanů žije na hranici nebo pod hranicí chudoby. Máme milion handicapovaných spoluobčanů. A tito musí být na prvním místě, nikoliv cizí nezvaní vetřelci, kteří se chtějí jen přiživit.

A to ani nemluvím o nárůstu kriminality a sociálního pnutí, což vidíme na příkladech ze západní Evropy.

Reklama: