Měl by být Jaroslav Foldyna prezidentem po Zemanovi?

U nás v Děčíně z toho máme pozdvižení, legrací je fakt, že co my obyčejní myslíme jako vtip, někteří členové ČSSD to myslí vážně…

Noční vlci v Děčíně s poslencem Foldynou | foto: facebook Jaroslava Foldyny

Noční vlci v Děčíně s poslencem Foldynou | foto: facebook Jaroslava FoldynyJestli dobře počítám, do prezidentských voleb zbývají ještě 3 roky…a už opravdu sociální demokraté blbnou. Výběr kandidátů bude určitě pestrý….ale mezitím proběhnou příští rok volby krajské a to bude mazec.

ČSSD o víkendu určilo volební řád….jen si nejsem jistá jestli bude dodržen. Proč by měl být dodržen, vlastně ptám se?

V roce 2008 v Ústeckém kraji vyhrál volby na plné čáře právě Jaroslav Foldyna (ČSSD) byl nejlepším kandidátem, i já volila Jardu…jenže poctivost členské základny tomu v Ústeckém kraji chtěla jinak…Foldyna NE, bude Vaňhová. Absolutně mosteckochomutovskou sociálnědemokratickou kliku nezajímalo, že voliči rozdali karty neskutečně jasně, voliči určili Foldynu.Nezmohl ani sám vítěz voleb zvrátit rozhodnutí místní organizace…domnívám se že by zmohl, ale prý tlak byl tak velký, že raději bylo doporučeno srazit paty a držet hubu a krok v zahraničním výboru Ústeckého kraje. A tak se hejtmankou stala Jana Vaňhová a její hejtmanování provázela jedna kauza za druhou. Díky této dámě, má dodnes Ústecký kraj fantastickou pověst.Tři roky utečou jako voda a tak se dobře bavme různými případnými kandidáty…budeme mít o zábavu postaráno. Smích léčí a v těchto migračních chmurných dobách, je ho potřeba jako sůl. Pro jistotu platí, nevěřme těm, kteří jednou politicky selhali a ohnuli hřbet až pod hlubinný důl Bilina.

Koho tam máte dál? (ZDE.) Mél by být Jaroslav Foldyna prezidentem po Zemanovi?


Zdroj.