Nejprve se postarejme o důchodce, postižené, děti bez domova a podobně, pak třeba i o cizí

PRAHA | Pořád nás atakují média, abychom se vyjádřili ke vztahu k imigrantům. Dobře, zde je náš názor, píše na svém facebookovém profilu Martin Michal, kdy o Heleně Vondráčkové je známo, že se k politických tématům nevyjadřuje, proto to množné číslo.

Martin Michal | foto: Jiří Gabrel | facebook.com

Martin Michal | foto: Jiří Gabrel | facebook.com„Pokud bude postaráno o naše důchodce, postižené, děti bez domova a podobně, jsme pro pomoc. Zatím tomu tak není. Naši důchodci živoří, o děti se nikdo nestará, viz. Klokánky a o našich bezdomovcích ani nemluvím,“ píše Martin Michal.

Dále pokračuje: „Ptám se, proč jsme denně oslovováni s požadavkem na charitu vlastních spoluobčanů a vynakládáme stamilióny na separaci zcela cizích národů, i když v problémech?“ Na svou řečnickou otázku si odpovídá slovy: „Nejdříve si zabezpečme vlastní národ a pak, pokud se nám to povede, řešme problémy nám zcela kulturně naprosto odlišné populace, kterou do problémů dostal náš spojenec, naprosto nezodpovědnou vojenskou politikou.“„Tak to je náš názor. Víc je zbytečné se k tomu vyjadřovat. Je nám bližší náš důchodce nebo postižený, před vysokoškolským imigrantem,“ uzavřel Martin Michal své prohlášení i za sou paní.