V Dánsku proběhla veřejná demonstrace muslimů na podporu Islámského státu. Prašiví psi neávistně řvali a vyhrožovali

KODAŇ | Dnes mám pro Vás další šokující informace – v Dánsku proběhla veřejná demonstrace muslimů na podporu Islámského státu, a jelikož byla řádně předem nahlášená na základě sebezničujících pseudohumanistických zákonů EU, tak vše probíhalo za dozoru Policie, která demonstranty po celou dobu ještě chránila!

Tomio Okamura

Tomio OkamuraPodívejte se na video. Evropo probuď se! Bojujeme doslova o přežití Evropy a já již několik let osamoceně biju na poplach – a přestože mne a naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) média a ostatní politici neustále dehonestují či schválně ignorují, svoje názory měnit nebudu. Prosím Vás o hlasitou jasnou veřejnou podporu. A jestli se mnou souhlasíte, sdílejte všem Vašim přátelům.

To, co si dovoluje Evropská unie a naše vláda, která neumí říct Evropské unii rázně DOST, přesahuje všechny meze. Přestaňme mlčet! Podpořte naše hnutí SPD, jelikož jsme jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegální imigrace. Všechny ostatní strany včetně vlády chtějí více či méně ilegální imigranty přijímat. A jen upozorňuji, že na základě platného zákona o slučování rodin, který tato vláda odmítá změnit, tak když legalizujeme pobyt byť jediného ilegálního imigranta, tak jich tady budeme mít v krátké době násobně více, přičemž většinu z nich tady budeme živit, protože neumí jazyk a budou stejně jako v západní Evropě nezaměstnaní.Tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL si nepřeje demokracii, kde by mohli rozhodovat občané, proto mi za poslední rok ve Sněmovně zamítli jak můj návrh zákona o referendu, tak zamítli i můj zákon o osobní, hmotné a trestní odpovědnosti vrcholných politiků a také zamítli můj zákon o přímé volbě a odvolatelnosti politiků. Celkem jsem za krátkou dobu ve Sněmovně navrhl 14 zákonů.

Vláda také letos v létě již 2x zamítla návrh našeho hnutí SPD na referendum o setrvání v EU. A vláda také před dvěma měsíci zamítla ve Sněmovně náš návrh, aby bylo postaveno islámské právo šaría a džihád mimo zákon. Je tedy zcela jasné, co je cílem této vlády. Vláda také zamítla moje návrhy zákonů proti lichvě a ohledně exekutorů, kdy jsem chtěl skoncovat s tímto neadekvátním byznysem s dluhy. Zamítli také moje zákony na podporu rodin s dětmi a na zamrazení platů politiků a soudců až do roku 2017…

https://youtu.be/iighmzQTC30Zdroj.

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr