Migrace do Evropy je nebezpečná forma džihádu

EVROPA | Vykreslovat současnou imigrantskou invazi pouze jako vlnu nebohých utečenců před pronásledováním – no, to se poškrábe za uchem asi kdejaká teta v Horním Vidlákově.

imigrační svoloč jako kobylky v italských ulicích

imigrační svoloč jako kobylky v italských ulicíchSociální skladba imigrace je samozřejmě různorodější, než že by se jednalo o masy dobrých slušných lidí, kteří se na nás obrací s prosíkem, a jejich důvody k imigraci jsou zrovna tak rozmanitější i rafinovanější.

V muslimských zemích Blízkého východu, ale i Asie a Afriky je imigrace mas muslimů do Evropy podporována, avšak ve zcela jiném ideologickém rámci než si to vykládají upatlané evropské elity. Hovoří se o osvobození a Rekonkvistě někdejších muslimských území v Evropě a návratu muslimů do svých zemí  a nových šariátských zón a na obranu muslimů tam žijících. Imigrační invaze je pojímána jako „humanitární džihád“ a masy muslimů v Evropských zemích mají tyto země následně odradit od boje proti Islámskému státu, paralyzovat jejich úsilí v tomto směru.Ať tak či onak, většina imigrantů vám celkem bezelstně potvrdí, že sem kvůli českým (německým, evropským, západním etc.) hodnotám a ideálům či kultuře nepřichází. Ba ani se nezeptají „A co být táá česká hodnotýý?“

Naopak jsou vyzýváni Islámským státem, který již podle operativců s imigrační vlnou dostal do Evropy 4000 (!) svých bojovníků, aby zabíjeli „Křižáky“: „Budeme nepřáteli před Alláhem těm muslimům, kteří měli možnost prolít křižáckou krev bombou, kulkou, nožem, autem, kopanci či ubitím, a neudělali to!“, zní z IS.

Islamisté navíc cíleně “odfiltrovávají” z imigrantských mas křesťany. Charitativní organizace působící v některých blízkovýchodních uprchlických táborech svědčí o tom, že islamisté namnoze brání křesťanům z nich profitovat a i nastupovat cestu do Evropy. Na libyjsko-italské pašerácké cestě jich několik podřezali a jiné naházeli do moře.


Ilegální imigranti skandují Aláhu akbar v Maďarsku a chtějí se dostat i násilím do blahobytné Evropy.

 
Zdroj. 

Reklama: