Přišel čas říct ilegálním imigrantům, Bruselu a vládě: toto je naše země

Představitelé naší vlády se probudili, dnes již invazi imigrantů nebagatelizují, dnes již říkají, cituji: „To je migrační vlna, která, řekněme, ohrožuje Českou republiku.

Radim Fiala

Radim FialaA když se podíváte do Turecka, do Kurdistánu, máte na pochodu několik milionů lidí, kteří hledají nový domov. Toto je nejvážnější uprchlická krize od druhé světové války.“ Řešením ale podle našeho ministra vnitra není uzavření hranic, řešením jsou: „Uprchlické tábory. Vznikne jich tolik, kolik bude potřeba.“

Já si myslím, že přišel čas vysvětlit ilegálním imigrantům i těmto politikům, že toto je NAŠE země. Naše generace předků zde žily po staletí a zvelebovali ji a naše děti a vnuci jsou jejími dědici pro nadcházející století. Pokud si tito lidé myslí, že mohou popřít naše základní právo na vlastní dějiny a identitu, pokud se z nás rozhodli udělat pouhou neforemní administrativní jednotku bruselského superstátu, pak jsou na omylu. My nejsme povinní ubytovávat zde hordy nezvaných hostů a poskytovat jim násobně větší sociální dávky, než mají naši senioři a potřební.Toto po nás prostřednictvím Bruselu chtějí vlády Německa, Francie a Itálie, toto po nás chce vlna ekonomických imigrantů, která přišla parazitovat na našem sociálním systému a tomuto se postupně podvoluje naše vlastní vláda. Je ale stále na nás, zda se tomuto diktátu podvolíme i my, nebo si prostě v nadcházejících volbách zvolíme vládu jinou. Takovou, která bude hájit především naše vlastní zájmy.


Zdroj.

Reklama: