Němečtí sociální demokraté nás chtějí vydírat. Premiér Sobotka by měl jednání svých kolegů odsoudit

PRAHA | Němečtí sociální demokraté, kteří jsou součástí vládnoucí koalice, nadále trvají na snížení dotací pro země, které nepřistoupí na kvóty, píše na webu mrtvé strany ODS její předseda Petr Fiala.

Petr Fiala | Foto: cs.wikipedia.org

Petr Fiala | Foto: cs.wikipedia.org„Žádám pana premiéra Sobotku, aby se na mezivládní úrovni i prostřednictvím své domovské sociálnědemokratické frakce v Evropském parlamentu důrazně proti těmto výrokům ohradil,“ to je tak jediné čeho se předseda ODS zmůže a vysmáté lečo Slávek Sobotka se mu s s pleší na hlavě vysměje.

Fiala ve své písánce pokračuje slovy: „Podmiňování přijetí povinných kvót čerpáním peněz z evropských fondů je ze strany německých sociálních demokratů protiprávní a popírá základní principy evropské spolupráce.“A dále míní, že tyto návrhy Sobotkových spojenců v socialistické internacionále, která chce budovat „evropskou společnost na svobodě, rovnosti a solidaritě“, jsou výrazem politického vydírání a silové politiky. Hold se chce chlapec nešťastný z mrtvé ptákostrany nějak zviditelnit.

Reklama: