Pravděpodobná politická mrtvola Werner Faymann: Musíme zabránit kolapsu lidskosti v Evropě

VÍDEŇ – BRUSEL | Rakouský spolkový kancléř Werner Faymann se před zahájením mimořádného summitu o krizi přivandrovalců, který začal včera v Bruselu, se vyjádřil za trvalé řešení problematiky prostřednictvím kvót. Informuje TASR na webu Teraz.sk.

Werner Faymann - Rakouská zrůda vraždící Evropu | foto: bellfrell.blogspot.com

Werner Faymann – Rakouská zrůda vraždící Evropu | foto: bellfrell.blogspot.com



Ovšem tento politik patrně již nebude vládnou v Rakousku, jelikož podobnými kroky dělá předvolební kampaň a podporuje přímo rakouské Svobodné, kteří jsou tvrdě proti migračním postojům odporné dnešní rakouské vlády, který jako poskok opakuje deviantní výroky po německé führerin Merkel. Ta je přes řízená jako poslušná prašivá fena obludným ohavou Barackem Husseinem Obamou.

Podle slov odporné, nechutné, slizké a zrádné rakouské politické mrtvoly, které zprostředkovala tisková agentura APA, totiž jinak nebude možné žádnou zemi přesvědčit, aby přistupovala k azylovému řízení korektně.



„Pokud jim budou chybět znalosti o tom, co mají s žadateli o azyl udělat,“ dodal Faymann, který tak prokázal, že stojí v první řadě zrůd, které likvidují Evropu a evropské tradice, jako evropské národy. „Potřebujeme tyto závazné kvóty i v budoucnu. To je pouze úvod,“ vyhrožovalo nechutné prase z Rakouska.