Dívky, slečny a ženy jsou loveny: Hromadné znásilňování je v Německu už běžné. Vetřelci řádí jako zvířata, jako mu-Slimácké hyeny

Zatímco hlavní česká média nám každý den ukazují fotky plné mladých, vzdělaných usměvavých imigrantů a s nadšením budovatelů nám vykreslují jejich přínos pro budoucnost Evropy, tak imigranti se již na té budoucnosti podílí.

mu-Slimácká prasata znásilňují evropské ženy | foto: rodobrana.org

mu-Slimácká prasata znásilňují evropské ženy | foto: rodobrana.orgNapříklad z Německa se u nás objevují zprávy, jak Němci staví slavobrány pro uprchlíky, jak je vítají v tradičních bavorských krojích a arabsky zpívají hymnu. Nechybí medvídci, panenky, balonky a tradiční nápisy „Vítáme Vás“. Člověk, když to vidí má tak nějak slzy na krajíčku dojetím a u srdce příjemný teplý pocit a klasikem si říká: „Dobrý člověk ještě žije“.

Druhou stránkou je to, že se plní sen našeho ministra Bělobrádka o tom, že tito imigranti mohou pozvednout plodnost našich žen. On měl sice na mysli české ženy, ale vzhledem k tomu, že tito mladíci k nám moc nejdou, tak tento sen se zhmotňuje v Německu. Má to jen jednu malou vadu na kráse. Ženy z toho moc radosti nemají a podílí se na tom vcelku nedobrovolně. Bohužel, jak je zvykem v naší korektní společnosti, tak o tomto se nemluví, toto se bagatelizuje.

Jenomže i když se o tom nemluví a bagatelizuje se to, tak to existuje. Ženy v německých uprchlických táborech a dost často i mimo ně, jsou znásilňovány, nuceny k prostituci a sexuálně napadány. Těchto případů jsou již desítky a německá média, stejně jako další evropská to ignorují. Nehodí se to do obrazu euforie a radostné nálady z příchodu „nešťastných“ uprchlíků. Nehodí se ani to, když o tom mluví lidé, kteří mají informace nejen z první ruky, ale byli i svědky těchto odporných činů.Ostatně posuďte sami:

Günter Woltering (Der Paritätische Hessen), Brigitte Ott (pro familia Hessen), Sigrid Isser (LandesFrauenRat Hessen) a Friederike Stibane z (Landesarbeitsgemeinschaft Hessischer Frauenbüros) svým dopisem z 18. srpna letošního roku vyzvaly vládu v Hesensku, aby zasáhla v uprchlických zařízeních, kde je stále větší počet žen a mladých dívek znásilňováno, sexuálně napadáno a dokonce nuceno k prostituci ze strany mužských žadatelů o azyl.

A co se stalo? Nic. Ze stránek LandesFrauenRat musel být jejich dopis odstraněn s tím, že by to mohlo vzbudit negativní reakce. (sic!). Prostě když se o problému nemluví, tak není problém. Nepřipadá Vám to jako Stalinova věta? „Není člověk, není problém“. Bohužel problém to je. Uprchlíci nejen že se chovají jako dobyvatelé v právě dobyté zemi, ale oni to tak i vnímají a ostatní se tomu podřizují. Jak si jinak vysvětlit doporučení ředitelů mnohých škol, které se nachází v blízkosti uprchlických táborů, aby žákyně nenosily krátké sukně, protože imigranti na to nejsou zvyklí ze svých zemí?S určitým cynismem je možno říci, že uprchlíci nejen plní roční „plán“ Německa, co se týče počtu znásilnění za několik týdnů, ale jsou schopni tento „plán“ i mnohonásobně překročit. A mě to utvrzuje jen v tom, že politiků nejde o lidi, ale jen o jejich koryta a plnění politického zadání. Znásilněné ženy jsou nic, jen když budou naplněny uprchlické kvóty. Takže až uslyšíte naše politiky, jak mluví o postavení žen ve společnosti, kvótách na ženy ve firmách a politice, tak si uvědomte, že jsou to prázdná slova. Žena je pro ně jen kus dobytka v případě, když jí znásilňují imigranti. Ba co hůře. Ona pro ně ani neexistuje.


Zdroj.

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr