Podle britských poslanců mohou Španělé za to, že obyvatele Gibraltaru vystrašila ruská ponorka

LONDÝN | Britští poslanci a vojenští experti obvinili španělskou vládu z absolutní provokace, které proti britskému území na Gibraltaru tím, že umožnili ruské ponorce Novorusko natankovat ve svém přístavu na pobřeží Maroka, informuje RIA Novosti.

Andrew Rosindell | britský výkvět imbecility | foto: telegraph.co.uk

Andrew Rosindell | britský výkvět imbecility | foto: telegraph.co.uk

Podle britského názoru tím Španělsko vystrašilo obyvatele britské enklávy, jelikož přístav Ceuta se nachází blízko britských vod a přítomnost ruské ponorky proto není v tamní oblasti žádoucí.

„Španělsko vždy ignorovalo teritoriální vody Gibraltaru, loďmi je narušovala a dokonce spustili palbu na lodě s turisty. Nyní to vše završili, že vpustili do svého přístavu ponorku nepřátelského státu a to méně než 18 mil od Gibraltaru,“ britský poslanec Andrew Rosindell.

Britský poslanec bude patrně duševně narušený, či absolutní idiot, jelikož Španělsko je suverénní a není známo, že by Spojené království a Ruská federace byli ve válečném stavu, když ruskou ponorku označil za nepřátelskou. Hezky to ilustruje dementní myšlení Rosindell a jiných válečných štváčů.

REKLAMA
VN-560-II