Nekvalitní učeň radí Mistrovi: Zahradil komentuje návrhy Václava Klause

PRAHA | Referendum se zpravidla dělá před tím, než se má něco stát, nikoliv potom, píše na webu marginální a hynoucí strany ODS její místo předseda Jan Zahradil, také známý jako Jenda z Dejvic, mikrokomentáři „Komentář k výrokům Václava Klause.“

Jan Zahradil | foto: ods.cz

Jan Zahradil | foto: ods.czJak vidno sebereflexe v ODS neexistuje, jelikož právě tato partaj pod vedením Mirka Topolánka stála v brutálním tlaku na Václava Klause, který byl tehdy prezidentem, aby podepsal Lisabonskou smlouvu, které nám nyní vnutila migranty na krmník. A nyní se nekvalitní učeň Mistrovi směje a poučuje jej.

A jako by Jan Zahradil byl na nějakých lécích, tak dále už jen píše: „Proto třeba ODS navrhuje referendum o přijetí eura dřív, než k němu Česká republika začne směřovat. Odchod vlády a nové volby jsou jistě možné, ovšem pouze pokud vláda podá sama demisi nebo je jí vyslovena nedůvěra v Poslanecké sněmovně. Ani jednu možnost nevidíme jako reálnou.“Pak už více nic. Takže co tím myslel, nebo nemyslel, či někdy myslel, nebo se zamyslel, nebo mu někdo ještě neřekl, že myslet neznamená ještě něco vědět. Václav Klaus svou výzvou jako řadový občan s impaktem větším, než nějaký Jan Zahradil otevřel věcnou a důležitou debatu. To se Jendovi z Dejvic nepovede snad nikdy.

loading...
loading...
Reklama:
loading...