Sektářská etnická čistka: Satanská Saúdská Arábie za podpory Američanů bombardovala v Jemenu svatebčany

SAN’Á | Nejméně sto třicet jedna povražděných si vyžádal pondělní nálet koalice proti šíitským obyvatelům v Jemenu, jehož terčem se stala svatební oslava ve vesnici blízko přístavu Mucá na pobřeží Rudého moře. Agentura DPA o tom dnes informovala s odvoláním na místní zdroje.

satanská Saúdská Arábie páchá sektářské etnické čistky v Jemenu

satanská Saúdská Arábie páchá sektářské etnické čistky v JemenuJedná se o jasný důkaz, že Saúdská Arábie jako země Satana za podpory Spojených států páchá v Jemenu sektářskou válku a etnické čistky na šíitských obyvatelích.

Jak dále informuje TASR na svém webu Teraz.sk, tak podle vyjádření místního představitele Abdalláha Fazlího, který navštívil místo události, letadla vojenské koalice pod vedením Saúdské Arábie nejprve bombardovala stan pro ženy a následně utrpěl zásah i samostatný stan pro svatebčany mužského pohlaví.

Dodal: Na místě oslavy se nenacházely žádné pozice vojenské nebo armádní povstalců. Místní obyvatelé a svědci však pro DPA uvedli, že koaliční letadla v posledních dnech podnikali v okolí přístavu Muchá intenzivně nálety .Smrtící útok se odehrál v době, kdy generální tajemník OSN Pan Ki-mun v rámci výroční rozpravy Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval k zastavení koaličních náletů v Jemenu, které jsou podle něj zdrojem většiny civilních obětí tamního konfliktu.