Tisíce inženýrů a doktorů se nadále valí do Evropy

Evropa se velice rychle rozrůstá. Bohužel, není to díky evropským rodičkám. Statisícům imigrantů se podařilo dosáhnout cíle a další miliony jsou ještě na cestě.

Petr Švihák

Petr Švihák

Zpětně si pročítám srdceryvné příběhy imigrantů, které většinou skončily, lidově řečeno, trapasem. Je strašlivé vidět fotografie utopených dětí, ale neméně strašná je i manipulace s nimi. Vítači uprchlíků už dávno zalezli někam do bezpečí a neziskovké organizace se těší z dotací, aby si je rozdělovaly na výplatách. A že si v letošním roce pořádně chrochtají!

Fotbaloví trenéři, doktoři a inženýři

V některých médiích nám představují tváře a příběhy imigrantů. Často ale tak, aby nám vnutili pocit, že do Evropy proudí pouze vzdělaná elita. Co na tom, že drtivá většina imigrantů lže o tom nejzákladnějším- o svém původu! Jsou to přece všechno doktoři a inženýři. Protože to říkají!

"Před tak náročnou operací si musíte odpočinout, pane doktore, my zatím tady s panem inženýrem projednáme ten projekt.” (Petr Švihák)

Před tak náročnou operací si musíte odpočinout, pane doktore, my zatím tady s panem inženýrem projednáme ten projekt.” (Petr Švihák)

Regionální volby u našich rakouských sousedů ukázaly, jaká je nálada ve společnosti. Je to výsledek totální neschopnosti a drzosti nejvyšších představitelů EU. Jeden za všechny, který mi hnul žlučí snad více než politická mrtvola Merkelová, je lucemburský ministr zahraničí a pro migraci Jean Asselborn. Podle něj panuje ve Visegradské skupině, tedy v Česku, Slovensku, Polsku a Maďarsku, dojem, že každé rozhodnutí Bruselu zavání diktátem. K schváleným kvótám tento zjevně duševně chorý muž řekl:„Souhlas kvalifikované většiny je zákonným rozhodnutím Evropské unie, žádný stát EU nemá právo výsledek odmítnout.” To vážně není diktát, pane Asselborne?

Sankce na Řecko a Itálii

Brusel diktuje a přemýšlí jak potrestat neposlušné členské země. Potrestat by měl především státy, které nechrání Schengen. Žádný stát nemá právo pouštět nelegální běžence dovnitř a ven jak se mu zlíbí a přesto to Řecko s Itálií dělají dnes a denně. Jaký trest je pro tyto státy, které nechrání hranice Schengenského prostoru? Jejich jediným a zaslouženým trestem jsou běženci samotní.