Zrůda v akci: Arab v Jeruzalémě zabil dva Židy a pobodal ženu a batole

JERUZALÉM | Zrůdný mladík arabského původu včera zaútočil na židovskou rodinu v jeruzalémském Starém městě, přičemž zabil dva muže a vážně zranil malé dítě a ženu. Pachatele nakonec zlikvidovala izraelská policie, oznámila agentura AP

Ilustrační snímek

Ilustrační snímekJak dále informují HlavnéSprávy.sk, tak podle policejního šéfa v Jeruzalémě Arab z Palestiny ubodal nožem izraelského Žida, zranil jeho manželku a batole, kdy pak následně zaútočil ještě na dalšího muže, kterého také zabil.

Podle policejních zpráv se zmocnil střelné zbraně jednoho se zavražděných a pak arabská zrůda začala střílet po turistech a policistech. Jeden z přítomných policistů jej zneškodnil odstřelem.

Izraelské úřady identifikovaly útočníka jako devatenáctiletého Araba pocházejícího z města al-Bíra, které se nachází nedaleko Západním břehu v Ramalláhu.Otec rodiny a další napaden muž podlehli zraněním, která utrpěli při útoku, zatímco matku a dítě převezli ve vážném stavu do nemocnice.

K útoku se zatím oficiálně nepřihlásila žádná palestinská skupina. Teroristické hnutí arabských prasopsů Hamas, kontrolující pásmo Gazy, jej však označilo za „hrdinský čin.“

Reklama: