Muslimské přivandrovalé zrůdy, které v Německu parazitují, šikanují křesťanské uprchlíky před válkou

BERLÍN | Po prolomení tabu minulý týden, že imigranti se chovají násilnicky nejen na území Orbánova Maďarska, ale i na území Merkelové Německa a jsou mezi nimi brutální násilnické gangy, se i v Německu oficiálně začíná řešit, co s tím. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz.

Mu-Slimáci: Od podhledu invazní armáda - Zbraně budou později

Mu-Slimáci: Od podhledu invazní armáda – Zbraně budou pozdějiVzhledem k tomu, že šikanování, znásilňování a pogromy jsou vedle etnických a šíitsko-sunitských konfliktů, podnikány muslimskými imigranty vůči pronásledovaným křesťanským, navrhl bývalý ministr vnitra Friedrich (CSU) separovat křesťany od muslimů.

Hans-Peter Friedrich požaduje, aby imigranti-křesťané, coby nejpronásledovanější z menšin, měli právo na oddělené ubytování, aby unikli šikaně a násilí od muslimských imigrantů. „Myslet si, že každý (imigrant), kdo překročí německou hranici je naplněn duchem západní tolerance, je naivní až ignorantský pohled“, popsal realitu posledních dnů bývalý spolkový ministr vnitra a dodal, že „jako křesťanský Západ máme povinnost pronásledovaným křesťanům pomoci“.Na situaci utlačování křesťanských běženců muslimskými imigranty v německých azylových centrech a potřebu jejich ochrany po policejních odborech už poukázali sem tam i ojedinělí politici. Násilnosti v detenčních ubytovnách v posledních dnech přiznal i stávající spolkový ministr vnitra Thomas de Maizière. To je de facto oficiálním přiznáním, že mezináboženská a mezietnická válka se s imigranty přesunula již na území Německa, přičemž se politici shodují jen na lozungu rezonujícím napříč politickým spektrem a společenskou diskuzí: „Násilníci, zločinci a ti, kdo nectí německé hodnoty, nemají v zemi co pohledávat“. Jak to teď ale zařídit je tvrdým politickým i ideologickým oříškem.

Návrh akcentovaný Friedriechem zná německá politická scéna již dávno. Doposud se ale ošívala nad tím, že znamená náboženskou diferenciaci – dělání rozdílu mezi muslimy a křesťany. Nicméně nelze přivolit dalšímu pronásledování uprchlických křesťanů na německé půdě.