Rusko prokázalo solidaritu. Merkelová akorát zvrací a vraždí

Rusko vstoupilo do boje po boku Sýrie do bojů a zdá se, že jako jediní prokázali opravdovou solidaritu se Syřany. Německo svým multikulturním pojetím solidarity všemu akorát škodí a zabíjí.

Michal Urban

Michal Urban



USA a spojenecké síly ve skutečnosti IS nezpůsobily téměř žádné ztráty a naopak svojí snahou podporovat umírněné rebely, ať už záměrně, či imbecilitou, dopomohla IS k obřím vojenským úspěchům. Většina tzv. umírněných rebelů je umírněná akorát v tom, že odmítá bojovat proti teroristům. Za to je ochotná bojovat proti Assadovi a tak většinou skončí jako nedávno vycvičená speciální jednotka rebelů, která ihned po výcviku od CIA dezertovala z pluku, ochotně odevzdala IS zbraně a z několika stovek jich zůstalo 50, kteří už to mají patrně dávno za sebou.

Realita, kterou si západ po tragické geopolitické hře, kterou v Sýrii rozehráli, nechtějí připustit je skutečně nepříjemná – většina „syrských umírněných rebelů“ tvoří pouze zásobovací stanici pro IS.
Merkelová, která absolutně nepochopila, co znamená humanita a lidskost se rozhodla vyřešit konflikt po svém a nejradši by pozvala celou Sýrii do Německa.



Předně Merkelová absolutně nechápe, že přijímaní mladých mužů není vůbec solidární, ale naopak velmi sobecké vůči obyvatelstvu v Sýrii a to k těm, kteří zde budou nuceni zůstat. Emigrace mladých mužů znamená nedostatek vojáků v Syrské armádě a smrt pro spoustu lidí v menších vesnicích, které musela jediná legitimní armáda v Sýrii opustit z důvodu kapacit a stáhnout se do strategicky významnějších oblastí.

Ani v ČR tomu není jinak a například kvótový expert Dienstbier se i přes svojí dobře znějící funkci prokázal jako ukázková lidská hyena. Navrhuje, aby Česká Republika byla aktivní a stahovala si vzdělané Syřany z utečeneckých táborů. Podobně se chovají i ostatní státy, kteří už přemýšlí, jak levnou pracovní sílu využijí k posílení ekonomiky. Nejsem ekonomicky gramotný v této oblasti, ale i tak pochybuji, že se to může při nákladech na integraci vůbec vrátit, ale to není příliš důležité.

Spíše se ptejme, proč si státy nekladou otázku, co se Sýrií bude v případě ukončení konfliktu? Jak se taková země z mnohaleté války bude muset vzpamatovat bez pracovní síly, expertů, vědců a vzdělaných? Místo toho, aby státy už teď přemýšlely nad uzavřením svých hranic a úpravy legislativy pro poskytování azylu válečným uprchlíkům tak, aby byl azyl udělen pouze ženám a dětem s platným syrským pasem(nikoliv naučenou větou já jsem Syřan a pas jsem po cestě ztratil), který by navíc byl udělen v první bezpečné zemi(Turecko, Jordánsko) a navíc s povinnou návratovou politikou po ukončení konfliktu v Sýrii i za cenu finanční injekce pro tyhle státy, přemýšlí o tom, jak všechny imigranty nasoukat do Evropya pokud možno vystěhovat obyvatelstvo své vlastní země z domovů, aby měli imigranty kam naskládat. Merkelová možná přijme milion imigrantů za rok, ale vynese rozsudek nad celou zemí. Radši zůstanu xenofóbem, než tohle.

Rusko naopak prokázalo solidaritu, které byla zapotřebí už dlouho. Jako jediné působí v Sýrii zcela legálně. Byli pozváni legitimní vládou a na rozdíl od USA přišli s jasnou strategií. Zatímco USA podporuje někoho, o kom vůbec nic neví a neumí si ani představit, jak by potenciálně mohli řídit zemi, Rusko přichází zachránit někoho, kdo Sýrii vedl, ví, co od něj můžou čekat  a ze všech těch umírněných rebelů je nejumírněnější a nejčitelnější. Ostatně na poměry v muslimských zemí i  zcela určitě nejvíce sekulární a na rozdíl od SA a Kataru, zde nebyla konstituční monarchie kombinovaná s teokracií. V Sýrii žila početná komunita křesťanů, šiítů a dokonce i Židů. Jak by asi tyhle komunity skončily v Saúdské Arábii, která bude letos bude předsedat výboru pro lidské práva?



USA může Rusko kritizovat jak chce, těžko ale změní fakt, že Rusko za pár dní udělalo pro ukončení humanitární katastrofy více, než USA za 4 roky hrátek s umírněnou opozicí.

Merkelová a multikulturalisté se nadále můžou vzájemně přesvědčovat o jejich morální vyspělosti. Nic to nezmění na tom, že jejich sluníčko dávno zakrývá temný měsíc.


Zdroj.

 

Reklama: