Kdo jsou ve skutečnosti „pražské štěkny“ a kavárna

Sluníčka, kavárna a teď naposledy pražské štěkny, tak se říká lidem, kteří pro barevnější svět a odkaz svého ideového vůdce dlouhé hodiny sedí u skleniček Latté před svým malým notebookem a své ego naplňují hejtováním všeho kolem. Kdo vlastně jsou a kde se berou?

Jiří Vítek - předseda strany Patrioti ČR

Jiří Vítek – předseda strany Patrioti ČRVíte snad třicet let se říká o vrcholné politice, že za všechno může Praha. Každý rodák a patriot svého města nerad slyší, že z jeho rodiště jde pouze zlo, hromy a blesky. Než začnu o „štěknách“, tak bych rád vyvrátil jedno zajeté klišé, že „Pražáci“ jsou zdrojem a autoři všech debilních rozhodnutí s celonárodním vlivem. V současné době je z počtu 200 poslanců skutečných rodáků z Prahy méně než třicet.

Ne skutečně Nečas nebyl z Prahy, ale původem z Uherského Hradiště ani ten Jirka Paroubek ač rozhodoval o penězích v Praze nebyl křtěnej Vltavou, ale spíše vůní syrečků z jeho rodné Olomouce a i to poslední zubaté nerozhodné vajíčko je původem z Brna, konkrétně z Telnice. To, že Praha už nepatří Pražanům jako Marseille Francouzům, dokazují poslední dva primátoři jeden z Olomouce a druhá z Bratislavy.Snad si nemyslíte, že přeplněné koleje různých humanitních fakult, které jsou nakažené trockismem a zvláštní až fanatickou láskou ke „knížeti“, který jim mimochodem plánoval zvýšit školné (přece to platí rodiče), jsou plné pražských studentů. Ano v Brně slyším, že by u nich nemohl být primátorem ani soused z Olomouce, proto úpřimně prosím ať si Matěje Hollana v Brně udrží ještě nějakou chvíli,než k nám doputuje ,ať víte jaké to je když Vám vládne mimozemšťan z planety YO. My to tady bohužel už delší dobu známe.

Neberte můj blog jako výkřik nějakého ukřivděného Pražana, ale berte ho jako stesk na tím, že moje město ovládla mimo jeho hranice aura kavárenských blbů a sluničkových trockistů. Každý Pražan takový není, jen ta zmíněná banda (teď už hodně paušalizuji) co má v mém městě trvalý pobyt, školu nebo následně práci, tak už na druhém kilometru D1 nemůže Prahu ani cítit a každý kdo tam žije je pro ně kokot namyšlej, tak ta má v posledních letech u nás stoprocentní volební docházku.