Saúdská Arábie jako země satana zase vraždila v Jemenu: Opět bombardovali svatbu a povraždili 15 lidí

SAN’A | Nejméně patnáct civilistů bylo povražděno a dalších dvacet pět utrpělo ve středu zranění při dvou náletech satanské teroristické koalice vedené Saúdskou Arábií, které na jihozápadě Jemenu zasáhly svatební hostinu. Informovala o tom dnes agentura AP s odvoláním na výpovědi svědků i bezpečnostní zdroje.

satanská Saúdská Arábie páchá sektářské etnické čistky v Jemenu

satanská Saúdská Arábie páchá sektářské etnické čistky v Jemenu„Nálety zasáhly dům šíitského kmenového vůdce, ležící v provincii Zamara, přibližně 113 kilometrů jihovýchodně od metropole Saná,“ uvedli svědci.

Koalice arabských států vedená Saúdskou Arábií, která od března v ​​Jemenu vede agresivní útočnou válku za podpory Spojených států, aby tak vyčistila Jemen od šíitů ve jménu šířená sunnitského islámu, se k vraždám v rámci sektářské války nijak nevyjádřila.Mezinárodní humanitární organizace upozorňují na to, že ozbrojený konflikt v Jemenu připravil o život již celkem více než 5000 lidí a blokáda ze strany koaličních sil, kterou vede satanská Saúdská Arábie, dovedla zemi na pokraj hladomoru. Asi proto bude v rámci OSN mít na starost tato satanská země dohled na lidskými právy.