Je Marksová-Tominová zrůda? A prodáme naše děti za pár peněz rybářům, kteří objevili ropu a plyn?

To nejzajímavější z diskuzí o dětech ukradených norskou byrokracií z posledních dnů. Andrej Ruščák mladší si dobře všimnul, že český intelektuál není schopen akceptovat, že byrokrat vybavený právem rozdávat granty by mohl udělat chybu nebo dokonce zločin.

soudružka Michaela Marksová Leninová Tominová

soudružka Michaela Marksová Leninová TominováPokud vám svítá, že sluníčkový intelektuál se dívá na grantového úředníka stejným způsobem jako věřící na Boha… skutečně se zdá, že tomu tak je. U křesťanských intelektuálů ke střetu zájmu nedochází – granty dostávají přednost.

Oceňuji také Machova asistenta Mirka Jahodu (popravdě nechápu, proč ten inteligentní člověk zůstává v tom lůzerském týmu), který nazval ministryni Marksovou-Tominovou zrůdou. Je to silné, ale výstižné.

Můžeme totiž akceptovat, že politici se občas dostávají do situací, kdy mají na výběr mezi dvěma špatnými alternativami a kdy mohou pomoci jedněm jen za cenu poškození druhých. Paní Tominová ale souhlasila s ukradením dětí matce výměnou za navýšení rozpočtu svého úřadu. To je hodno nejhlubšího opovržení. Od ministryně, která takto jedná, by si měli lidé odsedat a neměli by jí odpovídat na pozdrav.Kde jsou bojovníci za práva rodin? Uplaceni norskými stříbrnými

Kde jsou ti všichni bojovníci za spojování rodin i s širokým příbuzenstvem, když došlo na Michalákovy? Kde jsou ti všichni aktivisté, intelektuálové a umělci? Proč si paní Michaláková a její synové zaslouží méně soucitu než islámští bojovníci?

Ono jde fakt jenom o prachy. Žádná naivita mládí, žádné ideály, jen vydrancovat kapsy daňových poplatníků. Na jednu stranu je z toho člověk zhnusený, na druhou stranu je to skvělá zpráva. Protože víme, že až zastavíme tok peněz, veškerá evropská intelektuálská podpora imigraci během několika týdnů úplně zmizí.


Volíte nebo podporujete ČSSD? Tak jste také zločinci

Za právě dokončenou krádež dětí Michalákových nesou odpovědnost zcela konkrétní čeští politici. Měli možnost ty děti dostat nazpátek, ale prodali je za dotace z norských fondů. Jsou to Michaela Marksová Tominová, Bohuslav Sobotka a Lubomír Zaorálek.

Rád bych měl pro své sociálně demokratické přátele lepší zprávu, ale nemůžu: Pokud dál podporujete ČSSD a pokud ty zločince tolerujete ve vládě, nesete spoluodpovědnost za jejich zločiny. Minimálně spoluodpovědnost morální.

Reklama: