Geert Wilders navštíví Austrálii a v lednu Prahu. Australští levicoví imbecilové mají pěnu u huby a zuří plní nenávisti. Jak budou pěnit havloidi?

PETRH | Zpravodajský server ABC.net informuje o udělení víza australskými úřady známému nizozemskému kritikovi migrace Geertu Wildersovi. Nizozemský politik se tak bude moci zúčastnit slavnostního aktu v rámci založení nové politické strany Australské strany pro svobodu (ALA) v Perthu. Informují ParlamentniListy.cz.

Geert Wilders | foto: nrc.nl

Geert Wilders | foto: nrc.nlPodle dostupných správ se ve městě se chystají protesty jeho příznivců i odpůrců. Zelení a jiná levicová imbecilové, kteří by nejraději ihned zničili naší civilizaci a v rámci kulturního marxismu nastolili neřád atomizované společnosti mají mít úplně pěnu u huby a v rámci své “ tolerance“ mají zuřit absolutní nenávistí.

„Několik dní nebylo jisté, zda australské úřady politikovi umožní vstup do země. A pokud ano, jestli stihne být celý proces vyřízen včas. Wilders má obecně při svých návštěvách zejména evropských zemí potíže,“ píší ParlamentniListy.cz, kdy dodávají, že před několika dny například Velká Británie Wildersovi vstup do země zamítla. Na druhou stranu do Spojených států se před několika týdny dostal snadno.Nová politická strana je inspirována Wildersovou politickou stranou v Nizozemí, která mimochodem patří dle posledních průzkumů veřejného mínění u voličů k nejpopulárnějším. Zakladatelé ALA například požadují, aby bylo zakázáno nošení burky ve veřejném prostoru a na deset let bylo pozastaveno vydávání víz občanům z islámských zemí.

„Neuvádíme veřejně, kde se naše setkání uskuteční, takže doufám v klidný průběh celé akce,“ uvedla šéfka strany. Jak server ABC.net uvádí, Wilders byl do země pozván již před třemi lety protiislámským uskupením Q Society of Australia. Tehdy však byla jeho žádost o udělení víza potřebného ke vstupu do země odmítnuta.


Geert Wilders se v lednu chystá do Prahy

Martin Strnad

Martin Strnad

„S Geertem Wildersem jednáme o memorandu o výhradní spolupráci mezi jeho Stranou pro Svobodu (PVV) a naší Občanskou konzervativní stranou (OKS),“ informoval místopředseda OKS Martin Strnad VlasteneckeNoviny.cz.

O jeho návštěvě Austrálii podle jeho slov věděli v OKS více, jak měsíc, což bylo také důvodem změny termínu ohlášení konference Střet civilizací a kultur, který se měla i za účasti Marine Le Pen konat v Praze dne 19. října, ovšem na žádost Geerta Wilderse bylo přeložena, jelikož se moc těší na návštěvu Prahy.