Tahle odporná lidská bestie financuje migraci do Evropy. Tak to si myslí vládní politik v Maďarsku

BUDAPEŠŤ | Americký finančník maďarského původu George Soros prostřednictvím různých mezinárodních a maďarských organizací finančně podporuje neomezenou ilegální migraci. Prohlásil to včera v Budapešti před novináři parlamentní poslanec stran vládního bloku Fidesz-KDNP István Hollik.

George Soros - Lidská zrůda a podlidská bestie |foto: theguardian.com

George Soros – Lidská zrůda a podlidská bestie |foto: theguardian.comJak dále informují HlavnéSprávy.sk, tak poslanec řekl, že maďarská levice podporuje migraci i přesto, že národní konzultace jednoznačně prokázala, že Maďaři chtějí svou zemi chránit před migrací.„Soros prostřednictvím organizací napojených něj dělá vše pro to, aby migranti přicházeli do Maďarska v neomezeném počtu,“ dodal politik vládního bloku, který jako příklad občanských organizací podporovaných Sorosem jmenoval Maďarský helsinský výbor, Sdružení Útulek pomáhající migrantům (Menedék Migránsokat Segítő Egyesületet), Společnost za práva svobod (társaság a Szabadszágjogokért) a Migration Aid.

Hollik dodal, že příručku, která vybízí migranty, aby nespolupracovali s maďarskými orgány při registraci a neposkytovali jim otisky prstů, vydala organizace Welcome Europe, kterou lze také spojovat s americkým finančníkem.

Poslanec označil za nepřijatelné, že Soros vyzval Evropu, aby každému migrující osobě ročně zaplatila 4,5 milionu forintů, přičemž by k tomu potřebné finanční zdroje měla zajistit z úvěrů. „Na základě toho se nelze divit, že Soros útočil na migrační politiku premiéra Viktora Orbána a jeho strany Fidesz,“ poznamenal Hollik.