Další propagandistická lež vyvrácena: Na Majdanu stříleli Banderovci. Co na to Štětina, Schwarzenberg a nebo ten hlupák Peszyński

KYJEV | Ukrajinská policie provedla prohlídky v bytech tří členů ukrajinské nacionalistické strany Svoboda, a to na základě podezření, že stříleli do demonstrantů na tzv. Majdanu v Kyjevě a bezpečnostních složek, informuje freeglobe.cz.

Peklo nacistického majdanu

Peklo nacistického majdanu

Prohlídky se týkaly tří členů banderovské Svobody: Olexandra Syče, Oleha Pankevyče a Ihora Jankiva. Níže uvádíme fotokopii rozhodnutí Pečerského obvodního soudu v Kyjevě, na jehož základě došlo k prohlídkám.

V dokumentu se uvádí, že během vyšetřování bylo objevena videonahrávka, na které je vidět otevřené okno v pokoji č. 1132 na jedenáctém patře hotelu Ukrajina, nacházejícího se u Náměstí Nezávislosti (Majdanu). Z tohoto okna se střílelo do lidí na Majdanu, demonstrantů i policistů.

Dále se v soudním rozhodnutí píše, že se vyšetřování zjistilo, že ve zmíněném pokoji tehdy bydlel Oleh Pankevyč, aktivista banderovské Svobody.

Takže co na to naši havloidní kreténi v čele s degenerovaným Schwarzenbergem, opuchlým s červeným nosem Štětinou a pražským trotlem v červených trenkách na zadku a s kobylím lejnem v hlavě Peszyńskim povědí? Budou mlčet a své bludy hodné bláznům šířit dál.

Reklama: