Jeb Bush chce agresivní přístup k Moskvě a pád Asada; Jeho rodina to má v genech

WASHINGTON | Americký republikánský kandidát na prezidenta Jeb Bush v úterý slíbil, že v případě volebního úspěchu zvolí vůči Rusku agresivnější přístup. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSPrávy.sk.

Jeb Bush - bratr a syn exprezidentů SS - duševně chorý jedinec | foto: ze-sveta.cz

Jeb Bush – bratr a syn exprezidentů SS – duševně chorý jedinec | foto: ze-sveta.czBush v rozhovoru pro agenturu Reuters uvedl, že Spojené státy (SS) a Evropa by měly rozšířit sankce vůči Moskvě za její vojenskou agresi na Ukrajině. Ovšem je nutno podotkout že agresi na Ukrajině páchá jen Evropa a SS. Také duševně nemajetný a zmatený kandidát na vůdce SS vyzval k tvrdšímu postoj vůči Číně a odporu vůči narůstajícímu ruskému a íránskému vlivu v Iráku.

Bush rovněž řekl: „Pokud budu v roce 2016 zvolen prezidentem, budu se snažit vytvořit koalici s evropskými a arabskými partnery, která bude pracovat na sesazení syrského prezidenta Bašára Asada. Ten je totiž podle něj klíčem k řešení konfliktu.“ Pokračoval ve zločinecké mantře bratr a syn amerických prezidentů, kteří vedli války v Iráku.

Neočekávaná ruská vojenská intervence v Sýrii podle Reuters vyvolala otázky o americkém vlivu v regionu a zpochybnila strategii šéfa Bílého domu Baracka Obamy, který se vyhýbal vojenské konfrontaci s Asadem.Bush v této souvislosti nazval šéfa Kremlu Vladimira Putina „agilním protivníkem“, který využívá vakuum americké přítomnosti v Sýrii a jinde ve světě.