Ukrajinský nacistický penis Jaceňuk: Pokud Rusko nepřijme naše požadavky, že nebudeme platit dluhy, tak bude válka

KYJEV | Ukrajina chce použít právní systém jako donucovací prostředek, pomocí kterého by prosadila restrukturalizaci trojmiliardového dluhu vůči Rusku. Informují HlavnéSpráy.sk o dlužníkovi, který chce být vyděračem a zlodějem.

Nacistický bezmozek Jaceňuk a vepřový penis

Nacistický bezmozek Jaceňuk a vepřový penis„Ukrajina se dohodla s několika věřiteli, včetně mezinárodních fondů společností o restrukturalizaci dluhu, aby splňovala nároky na podporu od Mezinárodního měnového fondu (MMF) ve výši 40 miliard dolarů. Více než 75 procent věřitelů hlasovalo pro restrukturalizaci,“ řekl ministerský předseda, nacista Arsenij Jaceňuk, který vypadá jako vepřový penis, ve čtvrtek v Kyjevě. „Jak se dalo očekávat, Rusko bylo jediným věřitelem, které se nezúčastnilo,“ dodal penis Jaceňuk.

Rusko už dříve několikrát oznámilo, že se nebude podílet na oddlužení Ukrajiny. Rusové požadují plné splacení k sjednanému termínu do konce roku. Při této konkrétní půjčce jde o státní dluhopisy vytvářející vazbu mezi státy, která nepodléhá pravidlům trhu komerčních dluhopisů, tvrdí argumentace z Ruska.

Prezident Vladimir Vladimirovič Putin nedávno řekl: „MMF by mohl půjčit Ukrajině tři miliardy dolarů, aby mohla splatit dluh Rusům.“Ukrajinský vepřová penis v akci

Penis Jaceňuk odpověděl: „Rusko nebude mít žádné speciální podmínky. V případě, že vláda v Moskvě návrh nepřijme, Ukrajina je připravena na právní válku proti Rusku.“

Jaceňuk tak dokázal, že je zločincem, který si zaslouží nejen válečný tribunál za odpovědnost za etnické čistky a válku na Donbasu, ale i soud v rámci ekonomického banditismu, jelikož vyhrožuje věřiteli v situaci, kdy má platit své dluhy, proto snese označení i penis Jaceňuk.